АББ уклала контракт на реконструкцію двох високовольтних підстанцій в Україні

28 июля 2011, 17:22
0
11

Реконструкція підстанцій Дніпровської енергосистеми підвищить ефективність і надійність роботи електричних мереж у промисловому регіоні України

Київ, 28 липня 2011 р. – Компанія АББ, лідер в галузі технологій для енергетики та автоматизації, уклала контракт з НЕК "Укренерго" на реконструкцію двох високовольтних підстанцій "Південна" та "Дніпродзержинська" у Дніпропетровській області. Вартість угоди – 13 млн. дол. США.

В рамках проекту буде проведена комплексна реконструкція відкритих розподільчих пристроїв (ВРП) 330 кВ і 150 кВ. Компанія АББ забезпечить проектування, поставку, монтаж, наладку і введення в експлуатацію близько 60 фідерів існуючих розподільчих пристроїв. В ході проекту застарілі повітряні вимикачі будуть замінені на сучасні елегазові.

Панелі управління новими вимикачами будуть інтегровані в існуючу систему управління і захисту підстанцій. Реконструкція буде проведена протягом трьох років в умовах безперервної роботи підстанцій, що є особливістю проекту і вимагає високого професіоналізму при реалізації. Зокрема, особливої ​​уваги вимагають: вибір оптимального режиму відключення, робота в умовах високої напруги і складність технологічних рішень.

"Реконструкція підстанцій у Дніпропетровській області – необхідний крок у модернізації електромереж України, – коментує Ярослав Весели, директор АББ Україна. – Проект спрямований на підвищення надійності роботи електромереж і буде сприяти збільшенню ефективності енергетичної системи в промисловому регіоні".

Реконструкція підстанцій є частиною проекту модернізації електромереж Україні, на реалізацію якого Україна отримала кредит від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на суму 200 млн. доларів. Партнером компанії АББ в проекті реконструкції підстанцій "Південна" та "Дніпродзержинська" буде ТОВ "Київська енергетична будівельна компанія" (КЕБК).

Реконструкція підстанцій – це другий проект НЕК "Укренерго", тендер на участь у якому АББ виграла останнім часом. На початку 2011 р. АББ Україна підписала контракт на поставку 44 високовольтних вимикачів для встановлення на п'яти підстанціях напругою 750 кВ.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.com) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації.
Технології АББ дозволяють промисловим підприємствам та енергетичним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у понад 100 країнах світу і нараховує близько 124 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Миколаєві, Севастополі та Харкові працюють понад 160 співробітників.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях