АТ ХК «Київміськбуд» здійснив об’їзд з представниками ЗМІ по пріоритетних об’єктах будівництва до Дня будівельника

11 августа 2011, 18:51
0
9
АТ ХК «Київміськбуд» здійснив об’їзд з представниками ЗМІ по пріоритетних об’єктах будівництва до Дня будівельника

11 серпня 2011 року вже традиційно холдингова компанія «Київміськбуд» здійснила об’їзд з журналістами по будівельних майданчиках новобудов та об’єктів соціального призначення. Розпочався захід за участю віце-президента АТ ХК «Київміськбуд» Василя Козачука, котрий дав коротку характеристику об’єктів будівництва, що були занесені до графіку об’їзду.

11 серпня 2011 року вже традиційно холдингова компанія «Київміськбуд» здійснила об’їзд з журналістами по будівельних майданчиках новобудов та об’єктів соціального призначення. Розпочався захід за участю віце-президента АТ ХК «Київміськбуд» Василя Козачука, котрий дав коротку характеристику об’єктів будівництва, що були занесені до графіку об’їзду.

Першим об’єктом, котрий відчинив свої двері став дитячий садок №14 на житловому масиві «Осокорки», 6 мкрн., котрий відноситься до другої черги забудови. Триповерховий дитячий садок розрахований на 200 місць, площа забудови складає  1569,6 кв. м. Цікавим є те, що садочок оснащений не тільки басейном, але і ліфтом для подачі їжі з кухні до харчоблоку. Конструктивна схема будівлі каркасно-монолітна. Розпочато будівництво об’єкту за власний кошт АТ ХК «Київміськбуд», котрий становить 13,8 млн. грн. Завдяки залученим коштам держави та з метою запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі урядом було виділено на добудову об’єкта соціальної інфраструктури 34,4 млн. грн. Загальна вартість будівництва складає 48,2 млн. грн.  Сам садочок побудований з використанням новітніх технологій та сучасних будівельних матеріалів. На сьогодні дирекція вже отримала 350 заявок від батьків на виховання дітей молодшого віку, які вже в 0,5 рази перевищили кількість наявних місць.

Наступним став дитячий садок на 260 місць на ділянці №28 на масиві «Позняки» 2 мкрн. Вартість БМР згідно кошторисної вартості складає 53,2 млн. грн. Площа забудови – 2223 кв. м. Садочок розрахований на 14 груп дітей. На першому поверсі розміщуються ясельні групи, харчоблок, пральня, медичний блок з ізолятором, медичною кімнатою та процедурним кабінетом, а також басейн з роздягальнями та душовими кімнатами. Особливою гордістю садочку є саме басейн, котрий очищується ультрафіолетом та повністю фільтрується за 30 хв. На другому поверсі розміщуються п’ять груп для дітей, зимовий сад, зал для занять гімнастикою. На останньому поверсі групи для дітей віком від 5-7 років, зал для фізкультурних занять, кімната логопеда, фіто кімната, кімната фізіотерапії. Загалом, окрім педагогів та вихователів у садочку працюватиме понад 40 осіб спец-персоналу для виховання дітей.

 Далі представники ЗМІ відвідали житловий будинок №6 на житловому масиві «Позняки» 2 мкрн. Будівництво розпочато в серпні 2010 року, завершення робіт заплановано на грудень 2011 року. Будинок в 25 поверхів налічує 398 квартир, в тому числі 49 однокімнатних, 201 двокімнатну та 148 трикімнатних. Загальна площа забудови 2366,91 м. кв. Площа житлової частини будинку складає 35676,75 м. кв.  схема будівлі: залізобетонні панелі заводського виготовлення (ДБК-3). Нагадаємо, що будинок бере участь у державній програмі «Доступне житло» 50х30х20. Усі черговики квартобліку мають можливість придбати житло з суттєвою компенсацією вартості квартир. Загальна площа квартир, котрі залучені до програми складає 12817,51 м. кв.

Рухаючись об’єктами будівництва АТ ХК «Київміськбуд» журналісти прибули до житлового будинку №4 ж/м Позняки, 2 мкрн. Будинок складається з трьох секцій, кожна з яких по 25 поверхів. Загальна площа житлової частини складає 58681,1 м кв., а кількість квартир 670 з яких 1-кімнатних – 245 од., 2-кімнатних – 125 од., 3-кімнатних – 300 од. Квартири здаються з повним оздобленням, а саме:металопластикові вікна, на стінах шпалери вітчизняного виробництва, на підлозі лінолеум на тепло- та звукоізолюючій підосновах. В санвузлах підготовка під чистове опорядження не виконується.

Завершальними об’єктами об’їзду стали будинки по пр. Маяковського, 1-3 та вул. Лайоша Гавро, 1. Будинки знаходяться на фінальній стадії робіт. 25% від загальної кількості квартир в цих будинках виділятиметься для інвесторів, ошуканих групою компаній «Еліта-Центр». Закінчення робіт та вручення ключів планується на кінець серпня 2011 року за участі вищого керівництва міста та країни. Замовником будівництва є КП «Київське інвестиційне агентство». Конструктивна схема будівлі по проспекту Маяковського, 1-3 залізобетонні панелі заводського виготовлення АПВС, вікна та вхідні  двері в квартирах металеві, протиударні. Загальна кількість квартир – 170. Житловий будинок по вул. Лайоша Гавро, 1. Конструктивна схема будівлі: монолітний залізобетонний каркас, ззовні будинок оздоблений керамічною цеглою із утепленням. Загальна кількість квартир у 19-23 поверховому будинку складає 220.

Наостанок, напередодні великого професійного свята, Дня будівельника, всі учасники заходу привітали одне одного та побажали «Київміськбуду» побільше достойних та величних проектів у майбутньому.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях