Індивідуальні пропозиції від Mazda!

18 октября 2011, 09:59
0
28
Індивідуальні пропозиції від Mazda!

Офіційний імпортер і дистриб'ютор Mazda в Україні ДП "АВТО Інтернешнл" поспішає порадувати всіх українських шанувальників кросоверів Mazda!

Поряд з можливістю підкреслити свою неповторність та індивідуальність, Ви можете скористатися спеціальними індивідуальними пропозиціями від Mazda.

З 5 жовтня до 30 листопада 2011 яскравий і стильний автомобіль Mazda СХ-7 може стати Вашим всього за 341 700 грн. Приємним сюрпризом стануть індивідуальні пропозиції для кожного покупця. Кредитує UniCredit Bank.

Майбутні власники елегантного кросовера преміум-класу Mazda СХ-9 будуть приємно здивовані індивідуальним підходом і спеціальними умовами. Нагадуємо, що кожен власник автомобіля Mazda отримує повний спектр послуг, високоякісне обслуговування, у тому числі безкоштовну підтримку "Mazda Аssistance" (http://www.mazda.ua/ua/owning/mymazda/) (допомога в дорозі) протягом двох років з моменту покупки.


Детальну інформацію можна отримати в будь-якому салоні "дилерської мережі" (http://mazda.ua/ua/dealers/dealer/kyiv) ДП "АВТО Інтернешнл".

Ми завжди дбаємо про наших покупців і наша головна мета не тільки задовольняти Ваші потреби, а й перевершити Ваші очікування!

www.mazda.ua (http://www.mazda.ua/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях