Стартує друга хвиля національного проекту Act.in.UA - практичного курсу з проектного менеджменту

24 января 2012, 12:49
0
11
Стартує друга хвиля національного проекту  Act.in.UA - практичного курсу з проектного менеджменту

Вже в друге в Україні проводиться освітній проект Act.in.UA, що організовує молодіжна студентська організація AIESEC.\r\nЗ 11 лютого до 30 березня в Києві та семи інших містах України триватиме підготовка студентів і молодих фахівців до роботи у бізнес-сфері та до ведення ділового життя. \r\nПроект заснований на концепції «навчайся, діючи», тобто поряд з навчанням теорії проектного менеджменту надається поле для її практичного застосування. \r\n

Формат:

·         5 суботніх конференцій із професійними бізнес-тренерами та провідними фахівцями Києва, що проведуть тренінги на теми:

1)етапи розвитку команди

2)планування проекту (засоби й інструменти)

 3)фінансового менеджменту (фандрейзинг, як продати проект, ефективна робота з партнерами, складання бюджету)

 4)промоції проекту (основи маркетингового дослідження та планування, брендинг або імідж проекту, робота з інформаційними партнерами, основи PR,  просування в соціальних мережах)

5)реалізації проекту (логістика як спосіб підвищення якості реалізації проекту, основи кризового менеджменту під час проведення проекту, контроль та моніторинг під час проведення проекту, підведення підсумків проекту).

·         Симуляції роботи в команді двічі-тричі на тиждень (групи учасників по 10 чол. під керівництвом спеціально запрошених молодих англомовних спеціалістів з-за кордону).

Кожна команда організовує власний проект, користуючись знаннями з теоретичних тренінгів, і проводить його в реальних умовах.

1 тиждень: поділ учасників на команди, створення бачення проекту, постановка його цілей. Підготовка презентації ідеї проекту до наступної конференції.

2 тиждень: створення організаційного плану, поділ обов’язків, постановка завдань.

3 тиждень: створення бюджету, дослідження й аналіз ринку, створення листа-пропозиції для спонсорів.

4 тиждень: створення комунікаційного плану, визначення каналів для просування, створення промо-матеріалів, підготовка медіаплану.

5 тиждень: розподіл обов’язків на час проведення проекту, визначення правил роботи команди, координації та оцінки подій  під час реалізації проекту.

·         Реалізація проектів, підготованих учасниками(9.03-25.03).

Нагадаємо, в рамках act.in.UA 4 грудня у центрі Києва учасниками проекту проводився квест Euro'12 Kick-Off, що мав на меті звернути увагу громадськості до проблеми мовного бар'єру напередодні Чемпіонату Європи з футболу 2012. Згідно з легендою квесту, гравці фіналу загубилися у Києві, тож учасники квесту мали якнайшвидше розшукати їх і допомогти вчасно опинитися на грі. Виконуючи англомовні завдання, молоді ентузіасти додали одну за одною перешкоди, допоки не дісталися до місця призначення. А там на найспритніших чекала гора подарунків: знижки на навчання у школі англійської мови Green Forest, запрошення до театру "Чорний Квадрат", кінотеатру "Лейпциг", сертифікат для гонок на картингу від інтернет-магазину Emozzi, а також енергетичні напої Red Bull. А головне, що учасники відчули неабиякий азарт, а також частинку відповідальності за успішне проведення майбутнього чемпіонату.

·         Урочисте закриття проекту  в форматі Gala night, на якій будуть присутні учасники, організатори й іноземні спеціалісти з усіх восьми міст, в яких проводиться Act.in.UA (презентація, нагородження учасників і найкращих проектів).

Вартість участі:

 На загальних умовах: 450 грн,

для host family* - безкоштовно.

Додаткові можливості:

*Host family (приймаюча сім'я) - це сім'я, яка добровільно, без матеріальної винагороди надасть місце проживання іноземному стажерові, що проводитиме практичні зустрічі, на час проекту.

Це чудова нагода покращити свою англійську.

Зовсім не важливо, чи є Ви повною сім'єю чи неповною, молодятами або пенсіонерами, живете Ви в будинку або в маленькій квартирі, чи маєте Ви великі або невеликі доходи, найголовніше - це бажання відкрити двері свого будинку для нової людини, що бажає вивчати нашу культуру, традиції і стати членом Вашої родини.

На будь-які питання дадуть відповідь:

Олена Шершун (HR manager)

095 35 89 300

olena.shershun@aiesec.net

 

Максим Сердюк (керівник проекту)

066 631 18 98

maxim.serduk@aiesec.net

 

Актуальна інформація, FAQ та акційні умови участі за адресою http://vk.com/actinuakyiv (http://vk.com/actinuakyiv)

 

AIESEC – міжнародна студентська організація, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу та визнана найкращою молодіжною організацією України за версією StudNews.

 PR-менеджер проекту Олексій Босий

alex.bosy@aiesec.net

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях