VAB Банк сообщает об изменении в Правилах открытия и обслуживания счетов физических лиц

7 марта 2012, 18:00
0
7

С 13 марта 2012 года будут внесены некоторые изменения в Правила открытия и обслуживания вкладных и текущих счетов физических лиц в VAB Банке.

С 13 марта 2012 года будут внесены некоторые изменения в Правила открытия и обслуживания вкладных и текущих счетов физических лиц в VAB Банке.

VAB Банк обращает внимание клиентов, что с 13 марта 2012 года будут внесены изменения в пункты 3.3 и 9.2.3.2 Правил открытия и обслуживания вкладных и текущих счетов физических лиц у VAB Банке путем изложения их в следующей редакции:

3.3. У випадку невитребування в Дату вимоги Вкладником Вкладу «Строковий», «Пенсійний», «Зроби сам», «VAB 24», «Зростаючий», «Тиждень», «Знову 25», «З любов’ю, VAB!» та за відсутності заперечень з боку Банку, дія Договору вважається автоматично пролонгованою з цієї Дати, з урахуванням умов пункту 4.12.4 цих Правил, без підписання Сторонами додаткових договорів до Договору на кожний наступний такий же строк та на діючих в Банку на день такої пролонгації стандартних умовах за відповідними: видом, валютою, строком, сумою Вкладу та періодичністю виплати процентів. За вкладом «Тиждень» максимальна кількість пролонгацій – 12 разів (максимальний строк розміщення Вкладу – 91 календарний день або 13 строків). Дата вимоги Вкладником пролонгованого Вкладу – дата, що співпадає з першим днем після спливу кожного наступного строку від дати укладення Договору. Якщо Дата вимоги Вкладником Вкладу припадає на святковий, неробочий або вихідний день, належною датою вимоги є перший за цим днем робочий (банківський) день.
9.2.3.2. Рахунок «До вкладу» може бути прописаний тільки до одного власного вкладного рахунка за строковим вкладом, відкритого в Банку, згідно з додатковим договором до Договору, укладеним між Банком та Клієнтом. Перепрописання Рахунка до іншого вкладного рахунка можливе на підставі додаткового договору до Договору за умови: закриття вкладного рахунка до якого попередньо був прописаний такий Рахунок або виявлення бажання Клієнта шляхом надання заяви про розірвання Додаткового договору до Договору банківського  рахунка та укладення нового Додаткового договору до Договору. При цьому валюти Рахунка та  вкладного рахунка за строковим вкладом до якого прописано Рахунок повинні співпадати.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях