Анонс барвистого заходу у Львові до Дня захисту дітей

31 мая 2012, 12:43
0
9
Анонс барвистого заходу у Львові до Дня захисту дітей

У п’ятницю 1 червня в 11:00 у Львівській комунальній міській дитячій лікарні (вул. Пилина Орлика,4) в рамках соціального арт-проекту «Фарби життя», лакофарбна компанія «ЗІП» дає можливість приєднатися до розфарбовування приміщення дитячої лікарні. В день міжнародного захисту дітей, компаній «ЗІП» подарує дітям хороший настрій і різнокольорові стіни з неймовірними малюнками.

Головне завдання всеукраїнського арт-проекту «Фарби життя» - вдосконалити облаштування приміщень, де знаходяться діти, зробити ці приміщення більш комфортними і  естетично привабливішими. Київський половий будинок №2 став першим, хто взяв участь у соціальному арт-проекті и показав, як може кольорово перетворитися простір.

Запрошуємо шановних представників ЗМІ та їх непосидючих і допитливих дітей приєднатися до яскравої події і взяти участь в оформленні дитячої лікарні. Саме таким способом ми спробуємо перетворити лікарню в більш комфортну, зробити сонячний куточок для дітей, що потребують медичної допомоги.

Партнерами проекту виступили:

• Асоціація благодійників Україні;

• Український форум благодійників;

• журнал «Домашній Очаг»;

• перше українське он-лайн співтовариство мам "Світ Мам";

• клуб щасливих мам mama.ua;

• видавництво «Глоуберрі Букс»

Інформаційна довідка:

Промислове підприємство "ЗІП" засноване в 1995 році, у м. Дніпродзержинську і входить в п'ятірку найсильніших компаній в своїй галузі на території СНД. Має свою власну дистриб'юторську мережу. Засновник підприємства - Олег Іванович Захорольський. У портфель брендів входять такі відомі марки як «Triora», «Зебра» і «Мальва».

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях