Нові стандарти чистоти від Zelmer Aquawelt

7 ноября 2012, 17:05
0
55
Нові стандарти чистоти від Zelmer Aquawelt

За період виводу на український ринок миючих пилососів Zelmer їх придбали вже більше 100 тис. сімей по всій країні. Число покупців стабільно зростає, оскільки все більше людей починають цінувати ідеальну якість прибирання сучасною технікою. Миючий пилосос Zelmer 919.0 ST Aquawelt, який об'єднує в собі чотири основні функції: миття будь-яких поверхонь, прибирання за допомогою аквафільтру, прибирання з мішком і збір води. Гарантія від виробника на даний вигляд техніки – 4 роки, що підтверджує її довговічність і грунтовність розробників.

За період виводу на український ринок миючих пилососів Zelmer їх придбали вже більше 100 тис. сімей по всій країні.  Число покупців стабільно зростає, оскільки все більше людей починають цінувати ідеальну якість прибирання сучасною технікою. Миючий пилосос Zelmer 919.0 ST Aquawelt, який об'єднує в собі чотири основні функції: миття будь-яких поверхонь, прибирання за допомогою аквафільтру, прибирання з мішком і збір води. Гарантія від виробника на даний вигляд техніки – 4 роки, що підтверджує її довговічність і грунтовність розробників.

 

Миючий пилосос Zelmer 919.0 ST Aquawelt володіє всіма перевагами сучасної техніки для прибирання будинку. Аквафільтр і фільтр НЕРА11 забезпечує осідання пилу усередині пилососа, не залишаючи їй можливості проникнути назад на полицю шафи, як це часто буває при сухому прибиранні. Повітря після роботи пилососа залишається чистим і зволоженим, що особливо важливе для дітей і людей з алергією на пил і шерсть.

 

При виборі пилососа, в першу чергу, бажано звертати увагу на його потужність. В Zelmer 919.0 ST Aquawelt показник потужності складає 1600 Вт. Це означає, що він краще втягує пил і сміття, а при вологому прибиранні – ретельніше втягує воду, залишаючи ваші підлоги і килими сухішими. Для того, щоб дійсно бути універсальним і незамінним помічником пилосос повинен мати комплект насадок. Так, в комплекті до Zelmer 919.0 ST Aquawelt йде 8 всіляких насадок: турбощітка (створена спеціально, щоб впорається з шерстю тварин), універсальна щітка підлога/килим з улавнівателем дрібних часток, для очищення щілин, для м'яких меблів, для паркету і ламінату, мала щітка і мала насадка, насадка для збору води. Зручності, всі маленькі щітки і насадки поміщаються у відділення для аксесуарів.

 

Пилосос оснащений мішком для збору пилу, об'ємом 2,5 л., контейнером для збору води – 5 л., контейнером для миючого засобу – 1,7 л. Таким чином, воду для прибирання не доведеться міняти дуже часто.  Рівень шуму – 80 Дб. Довгий шнур 6 м. дозволяє комфортно добиратися до найвіддаленіших частин кімнати і забезпечить радіус прибирання, більше 9 м. Після прибирання ви можете скористатися функцією автозмотування шнура, натискує відповідну кнопку на корпусі пилососа.

 

Піклуючись про економію витрат на електроенергію покупців, пилосос Zelmer 919.0 ST Aquawelt був оснащений енергозбережним двигуном Ecopower Motor, а так само фільтром для захисту мотора, що збільшує термін його експлуатації. Розмір пилососа: ширина 34,8 див., висота 35,7 див., глибина 49,2 див. Вага – 8,5 кг

 

Побажання по прибиранню квартири з кожним роком стають все вищими, і техніка Zelmer завжди прагне їх передбачати. Після довгих пошуків найефективнішого засобу для прибирання, все більше покупців зупиняють свій вибір на миючих пилососах.

 

Довідка про компанію: Zelmer – польський виробник побутової техніки з головним офісом у Варшаві. Компанія була заснована в 1951 році і за більш ніж 60 років успішної роботи зібрала в своєму  портфелі близько 250 моделей техніки, включаючи: техніку для будинку, кухні і догляду за собою, а так само посуд. Офіційний представник Zelmer S.a. у Україні – ТОВ «Zelmer Україна». З 2005 року Zelmer розміщує свої акції на Варшавській фондовій біржі (IPO - січень 2005).

Zelmer так само експортує свою продукцію до Росії, Молдови, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Туреччини, Німеччини, Італії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Чеської республіки, Словаччини, Угорщини, Румунії, Болгарії, країн Балтії, Канади, США і Кореї.

Компанія Zelmer почала своє існування як фабрика по виробництву дитячих колясок і велосипедів. Але вже в середині 50-х років в асортименті компанії з'явилися ряд приладів для будинку, які активно модернізувалися. Згодом, цей напрям став домінуючим.

Сайт компанії: www.zelmer.ua (http://www.zelmer.ua/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях