86 тисяч західноукраїнських школярів до Дня знань отримали інтерактивну книгу «Мрії здійснюються за 365 днів»

2 сентября 2013, 12:28
0
182
86 тисяч західноукраїнських школярів до Дня знань отримали інтерактивну книгу «Мрії здійснюються за 365 днів»

Проект «Я люблю рідний край» за сприяння «Мрія Агрохолдинг» на День знань, 1 вересня, підготував для школярів інтерактивну книгу «Мрії здійснюються за 365 днів». 86 тисяч учнів у Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Житомирській, Рівненській областях отримали яскраву книгу-органайзер, де описано як завдяки мріям досягнути успіху в школі та вирости здоровою, активною у суспільстві, реалізованою людиною.

86 тисяч західноукраїнських школярів до Дня знань отримали інтерактивну книгу "Мрії здійснюються за 365 днів"

Проект "Я люблю рідний край" за сприяння "Мрія Агрохолдинг" на День знань, 1 вересня, підготував для школярів інтерактивну книгу "Мрії здійснюються за 365 днів". 86 тисяч учнів у Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Житомирській, Рівненській областях отримали яскраву книгу-органайзер, де описано як завдяки мріям досягнути успіху в школі та вирости здоровою, активною у суспільстві, реалізованою людиною.

Книга-органайзер "Мрії здійснюються за 365 днів" допоможе учням владнати власні мрії, структурувати їх та крок за кроком реалізувати. У "Мрійнику" велику увагу приділено трьом складовим: фізичній і громадській активності, духовності та практичним порадам як досягнути успіху. 

"Головним завданням книги є виховання у молоді відповідальності за власне майбутнє та формування соціальної активності. Освоїти методику розкриття талантів, визначити направленість діяльності, мотивацію вчинків, виховати моральні цінності, оволодіти фінансовою грамотністю та правилам побутової безпеки школярам допоможуть на власному прикладі реалістичні герої щоденника Петрик та Марічка", – розповідає керівник управління комунікацій "Мрія Агрохолдинг" Ірина Соляр. 

"Мрійник" дозволить учням із 1-го по 11-й клас реалізовувати користі позакласні проекти, коригувати у майбутньому імідж рідного краю та України у світі, докладно вивчити дерево роду, розвиватися через призму фольклору та українських традицій. Також у щоденнику подана інформація про сайти, де можна здобути безкоштовну онлайн-освіту, які мотиваційні фільми варто подивитися, куди поїхати на канікулах, як вибрати професію.
В основі практичних порад про те, як досягнути реалізації бажань і стати успішним використана теорія життєвого успіху вченого, доктора Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України Юнони Лотоцької.

Кожна з історій Петрика та Марічки закінчується завданнями для власника "Мрійника". Біля пропозиції учень має наклеїти позначки "Мрію!" або "Дію!". Відповідні наклейки, а також мотивуючий магнітик додаються до "Мрійника". 

"В сучасному перевантаженому інфопросторі дітям важко вибрати інструменти для саморозвитку. Мрійник - це порадник кожного школяра серед безлічі можливостей. Книга допомагатиме школярам мріяти грамотно. І в списку "Мої 50 мрій" поруч із новим телефоном, чи модним платтям діти обов’язково запишуть відвідування різноманітних гуртків, вивчення дерева роду і мрія стати гордістю рідного краю", - поділилась враженням Світлана Анатоліївна Байталюк, Директор школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій, Тернопільська область.

Здійснювати мрії щоденник допомагає не тільки школярам, а й їх батькам. "Мрійник" вплинув і на Надію Стельмашевську, матір третьокласниці Оленки, Чернівецька область: "Читаючи своїй донечці історії з "Мрійника", я зрозуміла, як важливо допомагати дітям розвивати здібності за будь-якої моди. Тож тепер відкладемо скрипку, яка так мені подобається, і візьмемося за футбол. Я навіть вирішила здійснити й свою мрію – навчитися плавати".

"Мені подобається "Мрійник". Це і порадник, і друг, і цікава книга. Він сучасний, яскравий – просто крутий!" – радіє щоденнику 6-тикласниця Оксана Прядко, Львівська область.
"Давно хотів новий ноутбук. Намалював себе за маленьким швидкісним лептопом. Через рік нашій школі на 1 вересня подарували ноутбуки. Саме такі, про які я мріяв. Важко сказати, чи це моє бажання реалізувалося, чи звичайний збіг обставин, але точно мрія не нашкодила. Впевнений, що з книгою мої однокласники зможуть реалізувати свої мрії", - Михайло Данилишин, учень 9-го класу, Хмельницька область.

Окрім цього для фізичного розвитку дітей "Мрія" передає 748 школам 10 000 м’ячів (футбольних, баскетбольних, волейбольних), 4000 ракеток (для тенісу, для бадмінтону) та 1800 скакалок. 

Задля фізичного, інтелектуального та духовного виховання молоді проект організовує Турнір рідного краю. Турнір стартує 14 жовтня в семи областях України (Тернопільській, Хмельницькій, Львівській, Чернівецькій, Івано-Франківський, Рівненській, Житомирській). На учасників чекає незабутній день, сповнений яскравих вражень, емоцій та подарунків. Школа-переможець отримає в подарунок сучасний спортивний майданчик.  

Турнір складається з трьох частин (спортивна естафета, вікторина, конкурс талантів) та двох етапів (Турнір рідного краю та Міжобласний Турнір). У Турнірі школярів підбадьорюватимуть зірки естради та спорту. 

Команді, яка буде представляти свою школу, необхідно попередньо зареєструватися. Здійснити реєстрацію, що починається 1-го вересня і триває до 1-го жовтня, можна кількома способами:

 • Через сайт www.rkray.com.ua
 • За телефоном 0800 508 805 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів в межах України)
 • Через сторінку у соціальній мережі VK: vk.com/rkray (http://vk.com/rkray)

 • За офіційними правилами конкурсу слідкуйте з 1-го вересня на сайті www.rkray.com.ua (http://rkray.com.ua/). 

   "Я люблю рідний край" - Довгостроковий проект, заснований у 2012 році, який займається розвитком регіонів Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей. Мета проекту - соціально-економічний розвиток місцевих громад шляхом сприяння їх організації та реалізації ініціатив у напрямках охорони здоров’я, культури, освіти, екології, інфраструктури, а також розвитку соціального підприємництва. У 2012 році проект організував масштабні ініціативи у напрямку турботи про довкілля та поліпшення туристичного іміджу Західної України, які залучили понад 80 000 мешканців громад присутності.
  Сайт: www.rkray.com.ua (http://rkray.com.ua/), www.vk.com/rkray  (http://vk.com/rkray )

  "Мрія Агрохолдинг" — провідна агропромислова компанія України, що використовує новітні методи ведення сільського господарства: сучасну техніку та технології. Компанія заснована у 1992 році. На сьогодні "Мрія" орендує 298 тис. гектарів родючих земель в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-франківській, Чернівецькій, Львівській областях. Вирощує та реалізує пшеницю, цукровий буряк, картоплю, ріпак, кукурудзу, ячмінь і гречку. 

  Компанія є вертикально інтегрованим агропромисловим холдингом. "Мрія" має власне насіннєве виробництво, понад 1700 одиниць сільськогосподарської та логістичної техніки. В управлінні компанії елеваторні комплекси та зерносховища ємкістю зберігання 820 тис. тонн та картоплесховища потужністю 116 тис. тонн, а також насіннєвий завод, сучасні логістичні центри і лабораторії.

  Продукція компанії експортується у 25 країн світу. З 2008 року акції компанії котуються на майданчику Франкфуртської фондової біржі. 
  Сайт: www.mriya.ua (http://www.mriya.ua/)

  Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

  Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
  powered by lun.ua
  Загрузка...

  Корреспондент.net в cоцсетях