Івано-Франківщина – перша серед регіонів України за часткою малих підприємств

3 сентября 2013, 11:30
0
80
Івано-Франківщина – перша серед регіонів України за часткою малих підприємств

У першу неділю вересня в Україні святкується День підприємця. Це професійне свято ініціативних та енергійних людей, які здатні взяти на себе відповідальність за ведення власного бізнесу, започатковане в нашій державі у 1998 році.

Як запевняють прикарпатські чиновники, мета свята - підкреслити важливість підприємницької діяльності у розвитку економіки країни та формуванні громадянського суспільства.

Прикарпатських підприємців напередодні свята вітали в обласній філармонії. Слова подяки за значний внесок у наповнення бюджетів всіх рівнів, створення нових робочих місць, сприяння втіленню актуальних соціальних проектів бізнесменам краю адресували заступник голови облдержадміністрації Ігор Зварич та керуючий справами – заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Ігор Данів.

З нагоди Дня підприємця медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» нагородили Галину Гуменюк, директора ТОВ «Гал-Прут» (м. Коломия). За свою працю 40 бізнесменів отримали спільні грамоти облдержадміністрації та обласної ради. Серед кращих – колективи ТОВ «ЦБМ «Осмолода» (Рожнятівський район), ТОВ «Солід Україна» (Івано-Франківськ), ТОВ «Тенмарк» (Коломия), ТОВ «Мірам» (Тисменицький район).

Довідково: На сьогоднішній день, за інформацією департаменту економіки облдержадміністрації, в області у сфері підприємництва працюють понад 7,2 тис. малих, 311 середніх, 22 великих підприємства та майже 60 тис. фізичних осіб-підприємців.

За часткою малих підприємств у загальній кількості Івано-Франківщина займає перше місце серед регіонів України. Частка продукції, виготовленої суб’єктами малого і середнього бізнесу, становить 63 відсотки від загальнообласного виробництва.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях