45 коп./хв. на всі номери – новий тарифний план «ВСІ МЕРЕЖІ» для абонентів «МОБІЛИЧ»

6 мая 2008, 12:07
0
6

Новий тарифний план «Всі мережі» стане вигідним кожному абоненту «МОБІЛИЧА», який прагне недорого спілкуватися з абонентами усіх операторів мобільного та фіксованого зв’язку – по 0,45 грн за хвилину. Плата за з’єднання для абонентів «МОБІЛИЧ», як завжди, відсутня.

Пільгова тарифікація для абонентів діє в межах перших 200 хвилин на місяць. Далі кожна хвилина дзвінка залишається так само доступною – усього по 0,60 грн. При цьому вартість її не залежить від напряму – тарифний план "Всі мережі" передбачає єдину тарифікацію на всі номери абонентів "МОБІЛИЧ", "Київстар", DJUICE, на всі номери абонентів фіксованого та мобільного зв’язку України.

Перші акційні хвилини надаються відразу після підключення до акції, а кожні чергові 200 хвилин надаються у той же ж календарний день місяця, коли були нараховані перші акційні хвилини. Абонент "МОБІЛИЧ" щомісяця сповіщатиметься оператором про нарахування акційних хвилин за допомогою SMS-повідомлень.

Акційні 200 хвилин можна використати упродовж одного місяця з моменту нарахування. Після нарахування нових акційних хвилин невикористані за попередній місяць хвилини анулюються. Кількість акційних хвилин, що залишилися, абонент "МОБІЛИЧ" може завжди перевірити за допомогою USSD-команди: для цього йому потрібно просто набрати комбінацію *112# та натиснути кнопку виклику.

Тарифний план "Всі мережі" діє до 30 квітня 2009 р. З 1 травня 2009 р. усіх абонентів, які обслуговувалися на цьому тарифному плані, буде автоматично та безкоштовно переведено на тарифний план "Для своїх".

Підключитися до тарифного плану "Всі мережі" може кожен абонент "МОБІЛИЧ", але тільки у період з 5 травня до 30 червня 2008 р. включно Для цього абоненту слід зателефонувати на короткий безкоштовний номер 222 і, керуючись підказками автовідповідача, здійснити перехід. Перше замовлення тарифного плану безкоштовне. Кожні наступні замовлення коштують 10 грн.

Детальніше щодо нового тарифного плану "Всі мережі" дивіться на сайті www.mobilych.com.ua (http://www.mobilych.com.ua/)

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях