З нагоди вступу України до СОТ Winner впроваджує безпрецедентні знижки на автомобілі

20 мая 2008, 14:46
0
8

Компанія «Віннер Імпортс Україна», офіційний імпортер автомобілів Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo та Porsche, впроваджує безпрецедентні знижки на всі моделі автомобілів, які пропонуються в офіційній дилерській мережі компанії.

Відтепер, на будь-яке авто Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo та Porsche , що знаходиться на складі в Україні, діятиме знижка 10%.

 

На прийняття подібного рішення керівництвом компанія вплинула визначна для всієї країни подія – вступ України до СОТ, однією з результатів чого стало зниження ставки ввізного мита до 10%. На думку керівництва компанії, яку на спеціально скликаному брифінгу 19 травня 2008 року озвучив генеральний директор "Віннер Імпортс Україна" пан Богдан Кульчицький, подібні зміни сприятимуть стрімкому розвитку компанії. Серед основних причин розгортання подальших подій на користь Winner пан Кульчицький назвав наступне:

 

  1. Зміни торкнуться всіх офіційних імпортерів та дистриб’юторів автомобілів. А відтак, у змаганні з прямими конкурентами компанії все залежатиме від співробітників Winner, які є прикладом згуртованої та самовідданої команди професіоналів.

 

  1. Ввізне мито – це вид опосередкованого податку, який підприємство перераховує державі. Скорочення цих платежів негативно вплине на бізнес тих компаній, які зменшують ці виплати за рахунок використовують тіньових схем. Winner до таких ніколи не належав – компанія пишається тим, що сплачує всі податки і веде бізнес максимально прозоро.

 

  1. Митні платежі є однією зі складових ціни, яку платить за автомобіль кінцевий покупець. Зменшення цієї складової дозволить знизити ціни. Це означає, що скоротиться різниця між вартістю автомобілів, які пропонує клієнтам Winner та цінами "сірих дилерів". До того ж саме вони найчастіше використовують сумнівні схеми економії на виплатах державі, і саме вони втратять відчутну частину прибутку. Це означає, що є підстави сподіватися на зменшення "сірого" ринку.

 

  1. Winner проведе масштабну кампанію, оголосивши про зниження цін на автомобілі, що були ввезені до зниження ставки ввізного мита. Таким чином компанія перетворить ситуацію, яка може обернутися для конкурентів втратою, на перевагу, адже основною своєю місією представники компанії вважають створення найсприятливіших умов для майбутніх та вже існуючих клієнтів, кошти яких, таким чином вдасться значно зекономити. 

 

 

Пан Кульчицький зауважив: "Як відомо, зараз на розгляді Верховної Ради України знаходиться законопроект № 2351, який поки що ухвалено лише в першому читанні і згідно якого мито на легкові автомобілі пропонується знову встановити на рівні 25%. Якщо цей законопроект буде ухвалено і він набере чинності, і якщо Митна Служба буде, відповідно, ним керуватись, то наша компанія буде змушена переглянути свою цінову політику. Крім того, як відомо, на початку цього року з`явилася інформація про можливе підвищення ставки збору до Пенсійного Фонду з теперішніх 3% до 9% з вартості авто при його реєстрації в ДАЇ з метою компенсувати втрати бюджету від зниження мита. Оскільки поки що цього не відбулося, то українці саме зараз, в цей проміжок часу, мають дійсно унікальну можливість зекономити суттєві кошти при купівлі автомобілів завдяки своєчасній пропозиції компанії Winner".

 

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях