Лист з приводу: організації заходів щодо обговорення розвитку телекомунікаційного ринку України за ініціативою Президента України

29 мая 2008, 13:51
0
6

Шановні колеги! Як відомо, 26-27 жовтня 2006 року Президент України Віктор Ющенко відвідав з офіційним візитом Фінляндію, де брав участь у самміті Україна - ЄС та зустрівся з першими особами та економічною елітою держави.

26 жовтня  Президент України мав зустріч з керівництвом корпорації "Нокіа", під час якої сторони обговорили залучення інвестицій та технологій "Нокіа" на український ринок телекомунікацій.

 

Генеральний директор "Нокіа Україна" пан Мікко Еломаа поінформував Президента про діяльність постійного представництва корпорації в Україні - компанії "Нокіа Україна" - зокрема, про підписання контракту на постачання обладнання та послуг для розгортання мережі мобільного зв’язку третього покоління UMTS для ВАТ "Укртелеком".

 

Під час зустрічі Віктор Ющенко запросив до України делегацію "Нокіа" високого рівня для вивчення можливостей інвестування, а також для обговорення шляхів розв’язання питань розвитку телекомунікаційного ринку України.

 

Зі свого боку, "Нокіа" запропонувала провести в Києві форум вищого рівня з питань розвитку новітніх технологій зв’язку в Україні. Президент України  погодився з цією пропозицією. Організаційну підготовку цього заходу здійснює правонаступник компанії "Нокіа Україна", а саме, "Нокіа Сіменс Нетворкс Україна".

 

Для проведення вищезазначеної конференції планується візит вищого керівництва компанії "Нокіа Сіменс Нетворкс". Проведення конференції за участю провідних операторів та експертів телекомунікаційного ринку України та за підтримки Телеком Клубу заплановано на 5 червня 2008 року.

 

Запрошуємо Вас відвідати вищезазначений захід. Програма заходу та додаткова інформація додається до листа у якості супровідних документів.

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях