Замовте в Укрпошті “Власну марку” – і про Вас знатиме весь світ!

30 мая 2008, 15:56
0
15

Українським державним підприємством поштового зв’язку “Укрпошта” ще 1 березня 2007 року було започатковано проект “Власна марка”, за яким передбачено випуск нового виду продукції — персоніфікованої марки “Власна марка”. Суть проекту полягає в тому, що на замовлення клієнта на купонах до художніх марок певної тематики наносяться зображення особистого фото замовника, його рідних і близьких, логотипу чи товарного знака фірми або організації тощо.

Українським державним підприємством поштового зв’язку “Укрпошта” ще 1 березня 2007 року було започатковано проект “Власна марка”, за яким передбачено випуск нового виду  продукції — персоніфікованої марки “Власна марка”. Суть проекту полягає в тому, що на замовлення клієнта на купонах до художніх марок певної тематики наносяться зображення особистого фото замовника, його рідних і близьких, логотипу чи товарного знака фірми або організації тощо.

 

Спочатку було випущено 4 різновиди художніх поштових марок на сюжети: “Бажаємо щастя!”, ”Києво-Печерська лавра”, “Квіти”, “Оранта-Переможиця”. Номінал цих марок   складає 0,70 грн., що відповідає тарифу на пересилання простого листа або поштової картки масою до 20 г у межах України. Нині для “Власної марки” використовуються купони марок ще 2 сюжетів — “З Новим роком! З Різдвом Христовим!” та “Вітальна”. Номінал цих марок складає 1 грн., що відповідає тарифу за пересилання у межах України простого листа та простої бандеролі масою до 100 г включно.

 

Послуга з перших днів зацікавила споживачів, користувалася значним попитом, але “Власну марку” можна було замовити лише в Києві. Для задоволення зростаючих потреб клієнтів у виготовленні персоніфікованих марок із 15 січня 2008 року “Власну марку” можна замовляти в центрах поштового зв’язку та центрах обслуговування споживачів – виробничих підрозділах  дирекцій Укрпошти. У цих об’єктах поштового зв’язку розміщено каталоги (прайс-листи) продукції, бланки замовлень і Порядок реалізації поштової марки тематичної  “Власна марка”.

 

Згідно з Порядком один марковий аркуш залежно від сюжету містить 18 або 22 поштові марки з чистими купонами, на яких на замовлення клієнта наноситься зображення, водночас купон без марки для оплати послуг поштового зв’язку не дійсний.

Ціна  маркового аркуша з 18 художніх поштових тематичних марок “Власна марка”,  номіналом 0,70 грн., складає 54,60 грн., маркового аркуша з 22 марок того ж номіналу — 60,60 грн. Ціна  маркового аркуша  з 18 марок “Власна марка”, номіналом 1 грн., — складає 66,60 грн., із 22 марок того ж номіналу — 69,90 грн.

 

Мінімальний обсяг замовлення на виготовлення “Власної марки” для фізичної особи становить 1 марковий аркуш; для юридичної — 10 маркових аркушів. Замовлення на “Власну марку” приймаються дирекцією Укрпошти “Видавництво “Марка України” в Центрі  “Власна марка” (м. Київ, вул. Хрещатик, 22, фойє Головпоштамту), через web-сайт дирекції “Видавництво “Марка України” (www.stamp.kiev.ua (http://www.stamp.kiev.ua/)), а також дирекціями підприємства шляхом пересилання замовлень поштовими відправленнями на адресу: Центр “Власна марка”, Видавництво “Марка України”, Хрещатик, 22, Київ-1, 01001.

 

“Власна марка” — не лише предмет колекціонування, а й оригінальний сувенір, чудовий, нетрадиційний засіб реклами.

 

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях