Президент України отримав 20 тисяч відгуків випускників та заявляє, що мети зовнішнього тестування досягнуто

30 мая 2008, 15:58
0
4

До секретаріату Президента України надійшло понад 20 тисяч анкет, заповнених учасниками зовнішнього тестування 2008 року, 70% з яких містять позитивну оцінку організації цього процесу. У зв’язку з цим Віктор Ющенко висловив глибоку вдячність усім, хто організовує процес зовнішнього тестування та заявив, що його мету вже досягнуто, - повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

"Ці діти першими змагались за право стати студентом за новими стандартами, які передбачають конкурс знань, а не гаманців, - цитує Главу держави його прес-служба. - Першим завжди важче. Переконаний, мета тестування - об'єктивна і справедлива перевірка підготовки випускника - у цілому досягнута. Таємницю тестових завдань було збережено, усім гарантовано рівні умови".

У повідомленні зазначається, що серед усіх опитаних випускників лише 7% дали негативну оцінку організації незалежного тестування. На думку Президента України, це чесна і відверта відповідь усім скептикам.

"Вчителі, працівники центрів оцінювання, незалежні спостерігачі з честю забезпечили високий організаційний рівень тестування, незважаючи на здійнятий політичний галас, а подекуди і відвертий опір незалежному оцінюванню знань, - сказав В.Ющенко. - Це була нелегка робота, за яку їм глибока вдячність".

Згідно з результатами анкетування, серед найбільших труднощів, які виникали під час складання тестів, 40% випускників шкіл назвали відсутність досвіду проходження тестувань, 35% - невідповідність тестів шкільній програмі, 20% - складну процедуру заповнення тестів. Разом з тим 15% дітей зізнались, що для успішного проходження тестування їм забракло знань.

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях