Повідомлення для ЗМІ

30 мая 2008, 15:59
0
7

30 травня ц.р. у рамках робочого візиту до Словацької Республіки Міністр закордонних справ України Володимир Огризко провів переговори з Міністром закордонних справ Словацької Республіки Яном Кубішем.

У ході переговорів Міністр В.Огризко наголосив на зацікавленості України у подальшій інтенсифікації політичного діалогу зі Словацькою Республікою.

Глава зовнішньополітичного відомства України висловив вдячність Я.Кубішу  за підтримку  словацькою сторони прагнень України інтегруватися до ЄС та НАТО.

 Міністр В.Огризко підкреслив важливість надання Україні чіткого сигналу щодо перспективи її членства в ЄС. У контексті обговорення євроінтеграційної проблематики сторони засвідчили солідарність в необхідності закріпити у посиленій угоді між Україною та ЄС позицію про початок переговорного процесу щодо безвізових поїздок громадян України до країн ЄС.

В.Огризко та Я.Кубіш обговорили широкий спектр питань двосторонньої співпраці, відзначивши її висхідну динаміку та зійшлися на думці в доцільності продовжити послідовну роботу задля забезпечення культурних прав української меншини в СР та словацької – в Україні.

Привітавши Я.Кубіша з обранням Словаччини до Ради з прав людини ООН (21 травня ц.р. Україну та Словаччину  обрано до РПЛ ООН), Міністр В.Огризко закликав підтримати у рамках РПЛ внесений нашою державою проект резолюції з питання Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Фінальну частину переговорів склало підписання Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух та „Заходів українсько-словацького співробітництва у 2008 році з метою наближення України до ЄС”.

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях