ДУМКА НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ЩОДО РОБОТИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

30 мая 2008, 16:09
0
9

Протягом 23-28 травня 2008 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнські опитування громадської думки. Методом особистого інтерв'ю опитано 2033 респонденти, що мешкають в усіх областях України, в АР Крим та в м. Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує 3.5% для показників близьких до 50%, 3,0% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%.

 

·        Відповідаючи на запитання "Як Ви оцінюєте роботу Кабінету Міністрів України з часу його призначення (з 18 грудня 2007 року)?", 55% опитаних сказали, що негативно або скоріше негативно оцінюють цю роботу, 16% – що позитивно або скоріше позитивно.

На думку 10% опитаних поки, що зарано оцінювати роботу уряду. 15% не склали своєї думки щодо цього питання.

 

Позитивно або скоріше позитивно оцінюють роботу Кабінету Міністрів України 30% мешканців Заходу України (35% – негативно або скоріше негативно), 19% – Центру (41% – негативно або скоріше негативно), 9% – Півдня (72% – негативно або скоріше негативно), 6% – Сходу (72% – негативно або скоріше негативно).

 

 

·        Відповідаючи на запитання "Хто чи що найбільше перешкоджає діяльності уряду Ю.Тимошенко?", 34% опитаних назвали неспроможність самої Ю.Тимошенко організувати роботу Уряду, 16% – опозицію на чолі з В.Януковичем, 12% – непрофесійність окремих членів Уряду, 9% – Секретаріат Президент України, 9% – Президента України В. Ющенко. 19% не склали своєї думки щодо цього питання.

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях