В 2008 році ЗАТ "Житомирські ласощі" планує збільшити виробництво на 20% до 60 тис. тонн

3 июля 2008, 13:52
0
3
В 2008 році ЗАТ  Житомирські ласощі  планує збільшити виробництво на 20%  до 60 тис. тонн

ЗАТ «Житомирські ласощі» – один з найбільших виробників кондитерської продукції в Україні впевнено нарощує обсяги виробництва.

"У 2008 році ми плануємо збільшити обсяг виробництва продукції на 20% у натуральному вираженні, до 60 тис. тонн", – повідомила Директор Департаменту маркетингу компанії Оксана Шибецька. У грошовому еквіваленті зростання виробництва кондитерських виробів складе 50%". Ми прогнозуємо зростання за рахунок декількох факторів: збільшення обсягів виробництва в натуральному вираженні, зростанні частки більш якісної та дорогої продукції, за рахунок структурних змін в асортиментній політиці та виробництві нової продукції".

Збільшення обсягів виробництва обумовлено не тільки планованим нарощуванням виробничих потужностей за рахунок запуску нових і модернізації наявних ліній, але й активною оптимізацією асортименту продукції.

Політика оптимізації асортименту полягає в досягненні балансу за двома параметрами: з одного боку, це підтримка асортиментного ряду на економічно вигідному для виробництва рівні, а з іншого, – максимальне задоволення попиту споживачів.

На основі аналізу показників виробництва й уподобань кінцевих споживачів знімається з виробництва низькорентабельна, непопулярна продукція, розробляються нові види товарів під ТМ Doma, розширюється  асортиментна лінійка снековой продукції. Протягом 5 місяців 2008 року з виробництва знято 21 вид "застарілої" продукції та запущено 12 новинок.

 

За оцінками експертів компанії, обсяг кондитерського ринку України за підсумками 2008 року складатиме 1 150 тис. тонн. ЗАТ "Житомирські ласощі" планує підтвердити частку ринку в розмірі 6% (22 790 т).

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях