«Майр-Мельнхоф Груп» урочисто відкрила завод у м. Черкаси

17 июля 2008, 13:00
0
14

16 липня 2008 року, Черкаси – «Майр-Мельнхоф Груп», найбільший європейський виробник картонного пакування та лідер світового ринку виробництва картону з переробної сировини, оголошує про відкриття «ММ Пекеджінг Україна» - високотехнологічного заводу з виробництва пакування у м. Черкаси. Урочисте відкриття «ММ Пекеджінг Україна» відбулося за участі Федерального канцлера Австрії, пана Альфреда Гузенбауера, в рамках робочого візиту в Україну.

використанням останніх досягнень у технології глибокого друку, що разом із уже впровадженими офсетними і флексографськими технологіями, створює унікальне поєднання друкарських технологій на території країн Центральної та Східної Європи. Протягом двох останніх років встановлення і розширення виробництва відбувалося шляхом використання найкращого європейського технологічного досвіду, зокрема завдяки міжнародним тренінгам для працівників від "Академії Майр-Мельнхоф Груп".

 

Розширене виробництво "ММ Пекеджінг" в Україні відтепер має виробничі потужності для виготовлення 10 млрд. штук картонного пакування на рік. Об’єм інвестицій у виробництво склав 15 млн. євро, що стало найбільшою австрійською інвестицією у промисловість України.

 

Завод "ММ Пекеджінг Україна" є повністю безпечним для навколишнього середовища.

 

Вільгельм Хьорманзедер, Голова ради директорів "Майр-Мельнхоф Груп": "ММ Пекеджінг" постійно розвивається і є лідером ринку в Європі. Ми докладаємо усіх зусиль для того, щоб стати лідером на всіх ринках, де ми присутні. Для досягнення цієї мети ми постійно вдосконалюємо наші виробничі процеси, розвиваємось шляхом придбання підприємств в Європі та сусідніх регіонах, а також завдяки органічному зростанню".

 

Володимир Пономар, Генеральний директор "ММ Пекеджінг Україна": "Ми впевнені у тому, що "ММ Пекеджінг Україна" через відмінні бізнес результати стане корисною як для Групи, так і для Черкас і України. На сьогодні ми займаємо лідерську позицію в сегменті пакування для тютюнових виробів. Ми готові пропонувати довготермінові успішні партнерські стосунки, а також ефективне поєднання високого рівня виробництва та зрозумілого управління інноваціями з постійними інвестиціями у сучасні технології".

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях