УКБС виступає за законодавче врегулювання ринку охоронних послуг

11 августа 2008, 14:17
0
13

Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз» оцінює ситуацію, що склалася на ринку охоронних послуг для банківських структур як прямий наслідок відсутності адекватного реальності законодавства

Експерти УКБС зазначають, що саме законодавча неврегульованість ринку охоронних послуг є першопричиною відмови Департаменту державної служби охорони (ДСО) охороняти офіси та відділення банків. Необхідно терміново вносити зміни до Закону України "Про банки і банківську діяльність", надавши право банкам створювати власні озброєні підрозділи, або ж прийняти закон "Про зброю", дозволивши користуватися вогнепальною зброєю у своїй діяльності недержавним охоронним структурам, які отримують ліцензію у МВД.

 

УКБС нагадує, що свого часу Комітет ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглядав робочий варіант законопроекту "Про обіг зброї невійськового призначення", який передбачав створення спеціальних підрозділів охорони банків для забезпечення зберігання, перевезення та інкасації коштів і цінностей, що належать банкам. На жаль, сьогодні у ВР зареєстрований інший законопроект з такою назвою, який не містить зазначених положень, а також не передбачає заходів по демонополізації ринку охоронних послуг в Україні.

 

Асоціація направила свої зауваження та пропозиції до зареєстрованого законопроекту "Про обіг зброї невійськового призначення" на ім’я голови профільного комітету Верховної ради України.

 

Також УКБС звернувся до Ради національної безпеки та оборони України, кваліфікуючи дії ДСО як порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Експерти УКБС вважають, що ДСО зловживає монопольним (домінуючим) становищем на ринку охоронних послуг, встановлюючи такі ціни на охоронні послуги, які неможливо було б встановити за умов існування конкуренції. До того ж ДСО встановлює різні ціни до рівнозначних об’єктів охорони, без об’єктивного обґрунтування.

 

УКБС упевнений, що єдиним виходом з ситуації, що склалася, є якнайшвидше законодавче врегулювання ринку охоронних послуг в Україні. Компанії та фірми, незалежно від форми власності, які працюють на цьому ринку, повинні користуватися рівними правами та можливостями. УКБС виступає за формування  ринку охоронних послуг в Україні виключно ринковими методами.

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях