Виставка GO!Sport: спорт — як бізнес, спорт — як життя

28 августа 2008, 14:48
0
4

1-4 жовтня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться друга національна виставка спортивних товарів та послуг GO!Sport, організатором якої виступає компанія «Спорт Тур Маркетинг».

GO!Sport — єдина виставка в Україні подібної тематики — об’єднує практично всю спортивну галузь. Позитивний досвід GO!Sport 2007 показав, що виставка стала місцем зустрічі вітчизняних та зарубіжних компаній із зацікавленими фахівцями з усіх регіонів України. Минулого року виставку відвідало більше 2 500 спеціалістів спортивної індустрії, а свої товари та послуги представили понад 150 вітчизняних та зарубіжних брендів.

Для більш ефективної роботи експозицію виставки поділено на розділи: Sport Fashion (одяг, взуття, аксесуари для занять спортом), Fitness (тренажерне обладнання, інвентар, спортивне харчування та медицина) і спеціальна експозиція "Спортивні споруди", де свої можливості представлять компанії, що займаються проектуванням і оснащенням спортивних об'єктів. На виставці представлені світові та вітчизняні спортивні бренди, серед яких — Asics, COLMAR, COLUMBIA, Graf, Inter Atletika, Joma, Mueller, Precor, Senat, Taraflex, Vasil, "Лекстан" та ін.

Для відвідувачів GO!Sport розроблено широку програму заходів, яка включає ділову та розважальну частини.

Так, у рамках ділової програми пройдуть:

-       круглий стіл "Підготовка кадрів для спортивної індустрії України";

-       конференція "Стадіон. Будівництво, реконструкція і експлуатація";

-       семінар "Управління часом покупця для максимальної ефективності відвідин спортивного магазину";

-       покази нових колекцій спортивного одягу, взуття і аксесуарів від учасників виставки.

На яскраве дійство для усіх прихильників активного способу життя перетворить виставку калейдоскоп видовищних шоу та цікавих конкурсів. Настрій задаватимуть фітнес-фестиваль, показові виступи майстрів капоейри та "Йога-студії А. Сідерського". Також у рамках розважальної програми пройдуть змагання на майданчику "Юка", відбудуться тенісні бої.

Додаткову інформацію про виставку та її заходи можна отримати, відвідавши сайт www.go-sport.com.ua (http://www.go-sport.com.ua/), там же можна замовити безкоштовне запрошення на виставку.

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях