Фонд Допомоги та Розвитку Дітям Чорнобиля

27 октября 2008, 15:23
1
23
Фонд Допомоги та Розвитку Дітям Чорнобиля

Аварія на ЧАЕС, яка сколихнула увесь світ 22 роки тому й досі нагадує про себе хворобами, які вражають українське населення. Серед найгостріших з них – дитячі онкогематологічні захворювання.

З метою надання допомоги хворим на лейкемію дітям, ЗАТ “Філіп Морріс Україна”  впродовж семи років реалізує програму підтримки гематологічних відділень українських медичних закладів, зокрема в Харківській, Житомирський, Рівненській та Київській областях, що займаються лікуванням дітей, які зазнали впливу радіації внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

 

Протягом 2001-2008 рр. у рамках цієї програми від ЗАТ “Філіп Морріс Україна” надійшло близько  11 млн. гривень, завдяки чому було закуплено обладнання, реактиви, медикаменти  і витратні матеріали для надання висококваліфікованої лікувально-профілактичної допомоги маленьким пацієнтам одинадцятьох спеціалізованих  медичних закладів України. Це допомагає надавати висококваліфіковану лікувально-профілактичну допомогу та ефективно проводити допоміжну терапію для дітей, хворих на рак  крові. А це, натепер, врятувало  близько 1000 хворих на онкогемапатологію дітей.

 

У високотехнологічній лабораторії Наукового центру радіаційної медицини Академії медичних наук України,  яку було обладнано завдяки програмі, та яка дає унікальну можливість діагностувати онкогематологічні хвороби у дітей на сучасному рівні із застосуванням молекулярно-генетичних методів дослідження, чітко ставити діагноз, здійснювати найоптимальніший підбір донора, прогнозувати перебіг хвороби, призначати та корегувати лікування, було проведено ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ близько 2700 молекулярно-генетичних та 230 цитогенетичних тестувань.

 

            У 2008 році в рамках програми до Центру було закуплено медикаментів, реагентів, і витратних матеріалів загальною вартістю понад 370 000 гривень. "Завдяки обладнанню, наданому Центрові за програмою "Допомога дітям Чорнобиля", можна допомогти добрій половині дітей, які потрапляють до відділення дитячої гематології", - говорить Людмила Олександрівна Ляшенко. "За нашими даними, 40% дітей з онкохворобами крові, які знаходилися на лікуванні в нашому Центрі десять років тому, є живими і ми сподіваємося, що хвороба більше до них не повернеться. На сьогодні показники виживання є ще вищими.  У світі весь час з’являються нові медичні препарати і методи лікування лейкемії. Сподіваємося, що всі вони будуть доступні і для наших пацієнтів".

 

До інших гематологічних відділень медичних закладів, які охоплені програмою,  у 2008 році було закуплено і передано: апарати для плазмоцитоферезу “COBE SPECTRA”, “Fresenius”, ультразвуковий сканер LOGIO-100,  мікроскопи OLIMPUS CX 31 та СХ 41, реанімаційно - хірургічний монітор UM 300,  кисневий концентратор STAXEL –3,5, тест-системи та медичні препарати, завдяки яким лікарі рятують життя дітей із злоякісними захворюваннями крові.

 

Програму "Допомоги дітям Чорнобиля" здійснює Міжнародний Благодійний Фонд Допомоги і Розвитку Дітям Чорнобиля.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях