Нові офіси Шонхерр у Центальній Європі

1 декабря 2008, 15:39
0
5

Schoenherr активно розширює присутність \r\nв Центральній Европі: відкриття офісів у Чехії, \r\nПольщі та Словаччині\r\n

Європейська юридична фірма Schoenherr розширює свою мережу відкриттям офісів у Чеській Республіці, Польщі та Словаччині.  Відкриття офісів на цих більш розвинених ринках сприяє закріплення  Schoenherr статусу провідної юридичної фірми в регіоні: мережа її офісів в Центральній Європі не має аналогів серед інших юридичних фірм.

 

Розширення є одним з напрямків стратегії фірми, яка націлена на надання регіональним інвесторам можливості отримати високоякісні послуги, які надаються першокласними юристами по всій Центральній Європі. Розширення мережі офісів значно збільшить кількість таких юристів, яка зросла від 50 до 310 в усіх офісах компанії. Тепер офіси Schoenherr присутні в 12 країнах.

 

«Позитивні відгуки від наших клієнтів заохотили нас продовжувати стратегію розширення мережі наших офісів у Центральній Європі. Ми впевнені, що можемо зробити свій внесок у бізнес наших клієнтів в Чеській Республіці, Польщі та Словаччині», – говорить Крістоф Ліндінгер, керуючий партнер Schoenherr.  

 

В Празі та Варшаві, відбудеться поглинання все існуючих офісів добре знаної німецької юридичної фірми Gleiss Lutz. В той же час,  Gleiss Lutz продовжуватиме співпрацювати з цими офісами на ексклюзивній основі. Угода передбачає залучення досвідчених груп юристів Мартіна Кубанека та Мартіна Неделки (Прага), а також Павла С'єкержинського, Пшемислава П'єтрзака та Торстена Богена (Варшава), до роботи з Schoneherr починаючи з 1 січня 2009 року. В Братиславі офіс Schoenherr буде започаткований шляхом залучення 6 досвідчених місцевих юристів.

 

Мартін Кубанек коментує: «Ми вважаємо, що стати частиною юридичної фірми яка має чітке бачення та довгострокову стратегію стовно Центральної Європи є відзнакою для празького офісу. Для нас Schoenherr, та його вдале географічне покриття, є прекрасною стратегічною платформою. Синергія та можливість залучення міжнародних офісів  безперечно зміцнять наш бізнес. Я переконаний, що можливість надання юридичних послуг на базі високих стандартів на території всієї Центральної Європи зробить нас іще більш привабливими як для локальних клієнтів так і для клієнтів, які мають операції на глобальному рівні».

 

 

Офіси пропонуватимуть повний спектр юридичних послуг для локальних та міжнародних клієнтів. В Празі трьома ключовими напрямами є корпоративне право/M&A, нерухомість та конкурентне право. Окрім корпоративного права/M&A та нерухомості, напрямами практики Варшавського офісу є реструктуризація та проектне фінансування. Останніми ключовими операціями в Чеській республіці/Словаччині є презентація Continental стосовно поглинання чеських промисловців Matador.

 

 

Контакти:

 

Ілона Цекелі, Управляючий партнер

i.zekely@schoenherr.co.ua

 

Наталія Мар’янчик, маркетинг/пр

n.marianchyk@schoenherr.co.ua

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях