Новорічні подарунки ЗАТ «Крафт Фудз Україна» - 2008

8 декабря 2008, 17:56
0
124
Новорічні подарунки ЗАТ «Крафт Фудз Україна» - 2008

Цього року в новорічний святковий період компанія ЗАТ «Крафт Фудз Україна» пропонує споживачу 18 різноманітних шоколадних подарунків та пустотілих фігур від торгових марок MILKA, «КОРОНА» та «Шоколадна фабрика Україна». Порівняно з минулим роком, асортимент подарунків у преміальному та середньому цінових сегментах розширився майже на третину, а запланований об’єм залишився таким же: 528 тонн шоколадних виробів.

Приблизно 90% всіх подарунків цього року – це новинки. Серед них – такі, як «шоколадний пенал», «дім-свічник», «сумочка корівки», «шоколадна машинка». Одна з ідей новинок була запозичена з міжнародної кондитерської виставки у Кельні. Найпопулярніші пропозиції минулого року – тубус з новорічними ялинковими прикрасами і молочний бідончик MILKA – є в продажі і цього року.

 

«Працюючи над портфелем святкових подарунків цього року, ми враховували минулорічний досвід, результати аналізу поточної ринкової ситуації, побажання та ідеї команди збуту, - коментує Анна Снігур, бренд менеджер, - І хоча основний сезон купівлі новорічних подарунків ще попереду, і поки що ми не маємо інформації щодо попиту та купівельної спроможності з боку споживача, деякі новинки, як то шоколадний Дід Мороз 210 г., вже розкуплені дистриб’ютерами».

 

Діапазон рекомендованих цін новорічних подарунків ЗАТ «Крафт Фудз Україна» – від 11 грн. («Новорічна хатинка») до 98 грн. (Дисплей «Діди Морози», 49 шт.).   

 Довідка: цього року торгову марку MILKA вперше визнано кращим вибором 2007 року в номінації «молочний шоколад року».

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях