 ЗАТ «Крафт Фудз Україна» - у першій трійці кращих роботодавців в Україні

8 декабря 2008, 18:00
0
17
	ЗАТ «Крафт Фудз Україна» - у першій трійці кращих роботодавців в Україні

Згідно з результатами нещодавнього дослідження GFK Ukraine на замовлення журналу «Корреспондент» (від 28.11.08) компанія «Крафт Фудз Україна» увійшла у першу трійку найкращих роботодавців на ринку України.

Згідно з результатами нещодавнього дослідження GFK Ukraine на замовлення журналу «Корреспондент» (від 28.11.08) компанія «Крафт Фудз Україна» увійшла у першу трійку найкращих роботодавців на ринку України. Одну з перших позицій компанія міцно тримає протягом років. Так, три роки тому результати закритого дослідження «Найкращий працедавець-2005» серед 15 міжнародних компаній, проведеному аудиторською компанією Ernst&Young на українському ринку, «Крафт Фудз Україна» посіла одне з перших трьох місць. А нещодавній рейтинг журналу «Комп&ньон» - «Компанії, які надихають», засвідчив, що компанія закріпила «імідж відмінного роботодавця» на ринку.

Корпорацію «Крафт Фудз Інк.» визнано в світі Гарвардом для професіоналів через вагомі інвестиції компанії у навчання та професійне зростання працівників. У 2008 році корпорація отримала визнання у рейтингах «Найкраще місце роботи», «Найкраще місце роботи для матерів», «Найкраще місце роботи для іспанців в США». У 2007 році в рейтингу «ТОП-10. Лучшие обучающие компании» журналу «Управление персоналом», професійна спільнота у сфері людських ресурсів на ринку визнала «Крафт Фудз Україна» «одним з найбільш потужних каталізаторів ринку навчання персоналу в нашій країні».

Основний напрямок компанії у сфері HR в Україні – розвиток людського потенціалу, інвестиції у нове покоління лідерів, талановиту молодь. З нещодавніх проектів можна зазначити такі: підтримка проекту Global Management Challenge Junior! із активним залученням менеджерів компанії, участь у форумі «Бізнес та освіта – неминучість співпраці», підготовка керівниками компанії бізнес-кейсів для підручників «Маркетинг» Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти України та «Маркетинговий менеджмент» Філіпа Котлера, спонсорство публічної лекції всесвітньо відомого маркетолога Філіпа Котлера в Києві, яку відвідали 160 студентів ВНЗ України.

«По всій корпорації «Крафт Фудз» українські таланти надзвичайно цінуються, і результати та досягнення наших людей впродовж років нашої роботи це довели, але мало хто хоче їхати працювати закордон, у нас – цікавіше», - коментує Оксана Семенюк, Директор відділу людських ресурсів компанії.

Анонс: 10 грудня 2008 року Віце-Президент Kraft International і Голова правління ЗАТ «Крафт Фудз Україна», Юрій Логуш, виступить з промовою перед студентами МВА та представниками компаній-членів Спільноти Львівської Бізнес-Школи (LvBS).

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях