Нові маркетингові підходи торгової марки кави CARTE NOIRE

8 декабря 2008, 18:04
0
187
Нові маркетингові підходи торгової марки кави CARTE NOIRE

Впродовж грудня 2008 року французька торгова марка кави CARTE NOIRE (з 2003 року на українському ринку) продовжує втілювати нестандартні підходи взаємодії зі споживачем. \r\n

У 10 великих торгових центрах* шести міст України встановлені особливі кав’ярні, де відвідувачів частують кавою, а також поспілкуватися із барменом, дізнатися більше про каву та можливість отримати один з подарунків (сертифікат у мережу «Брокард» на 250 грн., брендований записник або коробочку із золотавою стрічкою) за умови придбання будь-якого виду продукту цієї торгової марки поряд у супермаркеті. 
А у 48 супермаркетах** по всій країні біля полиць з продукцією консультанти нададуть поради стосовно кави, запропонують насолодитися ароматом кавових зерен із скриньки і обов’язково на згадку подарують приємну дрібничку – брендовану закладку для «особливих сторінок власної історії кохання». Метою таких заходів є більше розповісти про каву французької торгової марки, донести до споживача її цінності, а також створити більше можливостей для людей її скуштувати.

«Канал сучасної торгівлі є дуже важливим для нас, адже приблизно 50% розчинної та 70% меленої кави CARTE NOIRE реалізуються саме через супермаркети та гіпермаркети. Подібними витонченими та новітніми для українського кавового ринку заходами ми хочемо зміцнити лідерство бренду у сегменті супер-преміальної кави, а також познайомити з нашим брендом споживачів, які ще не куштували цю каву», - коментує Олена Харченко, молодший бренд менеджер ЗАТ «Крафт Фудз Україна» (КФУ).

За словами Директора з маркетингу КФУ, Ірини Шандарівської, кава, особливо супер-преміального сегменту для людей з високим рівнем доходу, є іміджевим продуктом, до якого людина звикає і стає дуже лояльною. Навіть у часи фінансової невизначеності є припущення, що люди навряд чи будуть економити на каві і значно менше її споживати.
Цінностями торгової марки CARTE NOIRE, яку створив француз Рене Моньє (René Monnier) у 1978 році, є вишуканість, чуттєвість, пристрасть, сучасність, розкішний стиль. Керуючись цими цінностями, у 2008 році торгова марка підтримала такі проекти, як «Український тиждень мод», в рамках якого п’ять кращих українських дизайнерів розкрили п’ять головних таємниць світу цієї французької торгової марки кави; фотовиставку від журналу «Афіша» - «Французьке кіно очима фотографів Cahiers du Cinema»; акцію у 83 салонах краси у 15 містах (коли жінкам, які відвідували салони краси, пропонували каву і подарунки: брендоване дзеркало, мило з ароматом кави у формі серця або свічку з ароматом кави). 

«Коли торгову марку започатковували у Франції тридцять років тому, її розвиток та комунікація була унікальними для кавового ринку, тому що наші спеціалісти запозичили маркетингові підходи з парфумерного ринку. Тут в Україні ми так само намагаємося дивувати споживачів своїми нестандартними ходами і проектами для того, щоб створювати додаткову цінність людям, які віддають перевагу нашій каві», - коментує  Олена Харченко, молодший бренд менеджер.

* Адреси великих торгових центрів:

Київ: Караван - Лугова, 9
Київ: МегаМаркет - ул. Гетьмана, 6 (Шулявка)
Київ: Терминал/Бровари - ул. Київска, 316
Київ: Материк - Дніпровська Набережна
Запоріжжя: ТЦ Украина - Леніна, 147
Одеса: Семья - Дніпропетровська дорога
Харків: Караван - Героїв Праці
Донецьк: Белый Лебедь - Артема, 143
Дніпропетровськ: Рейнфорд ул. Марії Кюрі ТЦ Материк
Дніпропетровськ: Варус Глінки (Міст-сіті)

** Перелік міст 48 супермаркетів: 
Київ, Запоріжжя, Одеса, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях