 ЗАТ «Крафт Фудз Україна» стає регіональним центром для 12 країн

23 декабря 2008, 11:13
0
32
	ЗАТ «Крафт Фудз Україна» стає регіональним центром для 12 країн

Команда «Крафт Фудз Україна» отримала розширену сферу відповідальності за розбудову бізнесу компанії на додаткових шести ринках: Казахстан, Узбекистан, Киргизстан, Таджикистан, Туркменістан, Монголія.

Оголошення про створення нового підрозділу в загальній структурі української команди Kraft Foods Inc. надійшло сьогодні від штаб-квартири корпорації у Чикаго, Іллінойс, до всіх працівників корпорації в 150 країнах світу. Відтепер ЗАТ «Крафт Фудз Україна» (Київ) стає регіональним центром для дванадцяти ринків Східної Європи і Центральної Азії.
«Це є прецедентом на рівні корпорації та на рівні країни, - коментує  Юрій Логуш, Віце-президент Kraft Foods International і Голова правління ЗАТ «Крафт Фудз Україна», - Довівши своїми результатами, що наша команда може ефективно розвивати нові ринки, ми отримали такий невеличкий подарунок на новий рік».

Таким чином, відбудеться консолідація нових ринків Центральної Азії  з ринками Молдови, Білорусі, Вірменії, Грузії, Азербайджану, за які з 2005 року відповідає українська команда. Раніше, за розбудову бізнесу в Казахстані та Узбекистані відповідав російський підрозділ компанії.

«З 2005 року на нових ринках продажі продукції зросли у п’ять разів, ми здобули 1-2 місця в сегментах ринку, де представлена наша продукція. На сьогодні там вже сформовані команди та ефективні системи введення бізнесу. У 2008 р. повноцінно запрацювало представництво в Республіці Білорусь, ми нарешті знайшли «ключик» і до ринку Азербайджану – одного з найперспективніших ринків регіону, та зросли втричі, порівняно з минулим роком», - коментує Андрій Самойлович, Комерційний директор на нових ринках, ЗАТ «Крафт Фудз Україна».
 
Андрій Самойлович і надалі розвиватиме бізнес Kraft Foods на нових ринках. Керувати підрозділом нових ринків Східної Європи і Центральної Азії буде Тарас Лукачук, який повертається з Dragon Capital на посаду Генерального директора території Східної Європи і Центральної Азії. Нагадаємо, що Тарас Лукачук працював у «Крафт Фудз Україна» з 1995 по 2008 рр., успішно розбудовуючи систему збуту в Україні та на нових ринках.

За словами Оксани Семенюк, Директора відділу людських ресурсів, ЗАТ «Крафт Фудз Україна», хороші новини для компанії створять додаткові можливості для людей професійно зростати. 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях