Транснаціональна аутсорсингова компанія InterGest вийшла на український ринок

24 января 2009, 16:15
0
9
Транснаціональна аутсорсингова компанія InterGest вийшла на український ринок

В Україні розпочала свою діяльність аутсорсингова транснаціональна компанія InterGest (Інтержест), яка відома своєю професіональною співпрацею у всьому світі з лідерами світового ринку товарів та послуг, а також філіями у більше ніж 50-ти країнах світу.

InterGest Україна заснована доктором юридичних наук, а на той час юристом провідної логістичної компанії Франції, Хайнцем Антерістом, у місті Саргемін, Франція. Хайнц Антеріст прийшов до висновку, що клієнтам необхідно набагато більше, ніж просто логістичні послуги для продажу в зарубіжних країнах. Вони потребують допомоги у створенні дочірніх підприємств, ведення бухгалтерського обліку, митного оформлення, вирішення правових питань і питань оподаткування.

Як виявилося, на ринку були відсутні такі послуги. Так народилася ідея створення спеціалізованої компанії «InterGest», міжнародна мережа якої вже у 2007 році налічувала 50 представництв по всьому світі.

Керівництво компанії «InterGest» вважає ринок аутсорсингових та консалтингових послуг в Україні ще досить молодим і недостатньо розвинутим, отож, вважає, що зможе завоювати вагому долю на ринку в першу чергу - своїм досвідом та індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Послуги компанії для українського ринку є по суті унікальними: InterGest Україна займається не лише веденням бухгалтерського та юридичного супроводу, - це компанія, яка надає повний комплекс послуг, від адміністративних питань клієнта, починаючи з заснування та реєстрації представництва або дочірнього підприємства, до вирішення щоденних адміністративних питань.

InterGest Україна буде в першу чергу орієнтована на іноземні підприємства, що виходять або діють на українському ринку.


За додатковою інформацію звертайтеся:

Сергій Клімов,
PR-менеджер.

Роб. +38 (044) 353 7778
Моб. +38 (093) 157-57-37

Sergiy.klimov@intergest.com.ua (Sergiy.klimov@intergest.com.ua)

www.intergest.com.ua (www.intergest.com.ua)


Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях