Міжнародний сертифікат CIPA та CAP

17 февраля 2009, 17:03
0
10
Міжнародний сертифікат CIPA та CAP

Аудиторська компанія «Аксьонова та партнери» запрошує всіх бажаючих взяти участь в програмі підготовки спеціалістів для отримання міжнародного СЕРТИФІКАТУ БУХГАЛТЕРА. Термін навчання з 30 квітня по 28 червня 2009 року.

Програма розрахована на головних бухгалтерів, бухгалтерів, фінансових директорів, економістів, директорів компаній, та тих, хто хоче підняти рівень своєї кваліфікації до міжнародних стандартів.
Навчання дає незалежне та надійне підтвердження усіх основних складових компетентності та професійності: знань, досвіду та репутації.

ОСНОВНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПРОГРАМИ є адаптованість до національної правової та податкової сфери, основаної на Міжнародних стандартах фінансової звітності (МСФЗ).

За більш детальною інформацією, звертайтесь за телефоном 482 28 58 або відвідайте наш сайт: http://www.ap-center.com (http://www.ap-center.com) , розділ НАВЧАННЯ.


ІНФОРМАЦІЯ:
СіРА (Сеrtified International Professional Ассountant: Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер).
СіРА підтверджує вміння аналізувати фінансову інформацію та необхідні знання та навички для прийняття стратегічних рішень у фінансовій галузі підприємства.
САР (Сеrtified Ассounting Ргactitioner: Сертифікований бухгалтер-практик).
САР підтверджує знання фінансового та управлінського обліку, а також можливість вести облік на підприємстві та складати всі види звітності, включаючи податкові декларації.

Аудиторська компанія «Аксьонова та партнери» існує на ринку України з 2003 року. Перша українська компанія, що почала працювати за міжнародними стандартами якості в Україні.
Компанія спеціалізується в області аудиту, бухгалтерського обліку, податкового планування та консалтингу.
Переважна більшість клієнтів компанії, 90% - іноземні компанії, котрі працюють на ринку України. Козирем компанії завжди було вміння знайти спільну мову з іноземцями.

Переконаєтеся в успішності Вашого бізнесу!


Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях