Нарешті це сталося – в Україні відбудеться ПЕРШИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ АУКЦІОН!

27 февраля 2009, 14:35
0
9
Нарешті це сталося – в Україні відбудеться ПЕРШИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ АУКЦІОН!

28 лютого, на Масляну в Києві, на території Експоцентру (колишня ВДНГ), компанія «Автомобільні Аукціони» проводить показові торги, якими відкриє перші в Україні постійно діючі Автомобільні Аукціони в Інтернеті!\r\nНа торги буде виставлено 50 авто різних за віком, ціною та пробігом. Більшість автомобілів належать людям, які не можуть повернути банкам автокредити, і тому вирішили скористатися Автомобільним Аукціоном для того, щоб вигідно продати закладені авто та вирішити проблему з кредитом.\r\nВсі автомобілі пройшли передпродажну підготовку за стандартами Автомобільних Аукціонів та мають повний комплект відповідних документів, де відображені всі технічні особливості, недоліки та переваги кожного лоту.\r\n

У вівторок, 24 лютого 2009 року на території Терміналу компанії «Автомобільні Аукціони» під Києвом відбувся прес-брифінг для представників ЗМІ, де було офіційно представлено Перший Автомобільний Аукціон та сайт компанії.

            Всі запрошені журналісти мали чудову можливість на власні очі побачити єдиний в Україні  спеціалізований майданчик. Загальна площа Терміналу - 33 га, він може  розмістити до 20 тисяч автомобілів одночасно. Термінал асфальтований, освітлений, обладнаний охоронними системами та відео спостереженням.

Під час екскурсії Терміналом журналісти також відвідали найбільший в Україні сервісний центр та комплекс передпродажної підготовки, загальною площею 4 тис. кв.м., до складу якого входять: цех передпродажної підготовки, склад запасних частин, цех кузовного ремонту, мийка, цех ремонту та монтажу шин, акумуляторний цех, цех ремонту електроніки та електрики, пости дрібних ремонтів, рихтувальні пости, пости полірування кузовів.

Кваліфікований та освічений штат працівників, сучасне обладнання Терміналу, відкритість компанії у наданні інформації щодо технічного стану автомобіля забезпечують новий стандарт продажу автомобілів з пробігом в Україні.

В рамках прес-брифінгу представники компанії «Автомобільні Аукціони» презентували унікальну бізнес-модель яка під час кризи дозволяє не лише успішно вести справи, але й стала чи не єдиним реальним вирішенням проблем, з якими зіткнулися банки, їх позичальники, а також люди, кошти яких тепер заморожені на депозитах.

Журналістам також офіційно презентували сайт «Автомобільних Аукціонів», отже, вони мали змогу першими побачити інтернет-версію торгів у дії, а під час невеликого фуршету всі бажаючі в невимушеній атмосфері змогли поспілкуватися безпосередньо з керівництвом компанії та задати всі питання, котрі їх хвилювали.

Якщо у вас ще залишилися питання, або вам потрібна будь-яка додаткова інформація стосовно Автомобільного Аукціону, звертайтеся, будь-ласка, до прес-служби: Марина Соловйова: (8044) 355 0717, 8095 501 89 88, pr@gem.kiev.ua або Анастасія Шеліга: (8044) 531 99 09, 8067 799 29 88.

 

 

Довідка про компанію: ТОВ «Автомобільні Аукціони» створене в 2008 році.  Основна місія компанії – створення найкращих умов для купівлі-продажу авто з пробігом в Україні. Компанія має в своєму розпорядженні унікальний для України Термінал  (заг.  площею 33 га), здатний розмістити до 12 тисяч автомобілів одночасно. Термінал асфальтований, освітлений, обладнаний охоронними системами та відеоспостереженням. Таким чином, ми забезпечуємо  відповідальне зберігання і передпродажну підготовку автомобілів, парк автовозів і команду професіоналів, здатну обслуговувати сотні авто щодня.  

В умовах кризи «Автомобільні Аукціони», в першу чергу, є надзвичайно вигідним та оптимальним рішенням проблеми для тих, хто вимушений повернути авто банкам через неможливость погашення кредиту. Завдяки співпраці з банками та здатності швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання і передпродажної підготовки автомобілів, ми гарантуємо швидкий та абсолютно прозорий продаж автомобіля за найвищою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам колишнього власника.

 

 

               www.autoauction.in.ua

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях