Криза, як крига – вона скоро відтане!

27 марта 2009, 15:06
0
12
Криза, як крига – вона скоро відтане!

Ще зовсім нещодавно слово «КРИЗА» вкрай рідко зустрічалося в пресі, здавалося звичайним собі іменником, а його значення - таким далеким та ефемерним, і «не про мене»… Нині це слово побило всі рекорди за вживаністю і чи не кожен з нас відчув на собі його вплив…

Невиплати по кредиту, звільнення з роботи, скорочення штату, зниження заробітної плати та підвищення тарифів, цін та комунальних платежів. Зараз важко знайти людину, котра б не стикнулася хоча б з однією з цих проблем, від котрих, в першу чергу, страждає найтонша, найвразливіша - емоційна сфера – проявляється дратівливість, агресія, страхи… Безумовно, всі ці негаразди тягнуть за собою погіршення міжособистісних стосунків – з колегами, підлеглими, з рідними, дружиною, дитиною.

В такий складний період надзвичайно важливо не залишатися наодинці зі своєю проблемою і знати, що вихід обов’язково знайдеться, знайти плече, на яке можна обпертися…

Спеціалісти Центру особистісного та професійного розвитку ALTERA  готові протягнути руку допомоги, запропонувати психологічну підтримку, адже вони як соціально відповідальна компанія, піклуються про душевний стан наших співвітчизників.

Саме цим і була продиктована чудова ініціатива: впровадження програми соціальної підтримки громадян та відкриття «АНТИкризової» ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ . Телефонуйте: З 16-30 до 18-00 щочетверга - досвідчений практикуючий психолог центру ALTERA  чекатиме саме Вашого дзвінка!

Якщо ви потрапили в скрутну ситуацію, вам важко самостійно знайти правильне рішення – звертайтеся, ми допоможемо вам у вирішенні ваших проблем.

Маєте ще питання? Звертайтеся: Ольга Королик: olga@altera.kiev.ua  8 (067) 5088822

Телефон: 8 (044)  229 88 90

 

Психологічний Центр ALTERA - Подолаємо кризу разом!

 

Довідка: Абдулліна Евгенія Олександрівна

Психолог, гештальт-терапевт орг-консультант та  бізнес-тренер. На даний момент аспірант  кафедри соціальної психології Київського Національного Университету ім. Тараса Шевченка. Член Украинской Ассоциации Транзактного Аналізу

Практична работа:

Індивідуальна психотерапія, сімейне консультування, проведення тренінгів з особистісного развитку, ведення психотерапивтичних груп.

Організаційне консультування. Проведення бізнес-тренінгів

 

Довідка про компанію: Центр особистісного та професійного розвитку ALTERA  створено в 2008 році. Компанія надає будь-яку психологічну допомогу – від корпоративних тренінгів до приватних консультацій. 

До спектру послуг компанії входять консультації дитячого, сімейного та індивідуального психолога; тренінги особистісного та професійного розвитку; корпоративні програми;  коучинг; организаційне консультування компаній; психологічне консультування співробітників компаній.

Місія компанії: Розвиток особистісного та професійнго потенціалу людини з метою реалізації її життєвих цілей та підвищення якості життя.

Спеціалісти центру допомогають розкрити можливості та таланти людини, досягти внутрішньої свободи, знищити внутрішні бар’єри, комплекси та страхи, навчитися знаходити вихід з будь-якої, навіть складної ситуації.

В центрі працює 3 дитячих психологи, 3 сімейних пхологи, 5 ідивідуальних психологів-консультантів та психотерапевтів, 1 психіатр, 10 бізнес-тренерів, а також вузько спеціалізовані специалисти. Всі співробітники Центру ALTERA мають вчений ступінь (кандидати, доктори психологічних наук), нагороджені міжнародними сертифікатами в галузі психотерапії та бізнес-консультування.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях