Comarch ALTUM вже в четвертій версії!

13 апреля 2009, 10:45
0
10

Вже на початку травня компанія Comarch представить найновішу версію системи для управління підприємством Comarch ALTUM. Представлена на ринку на початку 2008 року, система постійно розвивається та вдосконалюється для того, щоб забезпечити максимально велику додаткову користь для підприємств, які займаються торгівлею та наданням послуг.

Відповідно до політики розвитку компанії Comarch, нові версії продукту з'являються кожні пів року. Це дозволяє не тільки швидко розвивати продукт, але також динамічно реагувати на зміни правил та ринкових тенденцій. Нові версії стають автоматично доступними для вже актуальних Клієнтів Comarch ALTUM (за умови придбання послуги підтримки системи раз на рік), тому вони отримують кожного разу все більшу функціональність та ергономічність системи.

Ось лише частина функціональності, яка буде доступною у версії 4.0 Comarch ALTUM:

-          Звіт про недостачі товару, який завжди вчасно поінформує про необхідність замовлення відсутніх позицій товару.

-          Можливість автоматичного імпорту та експорту банківських переказів.

-         Можливість створення та прийому документів-пропозицій (оферт). 

-  Можливість надсилання документів до Клієнта за допомогою електронної пошти.

-          Розширення функціональності додаткових коштів, яка забезпечує кращий контроль коштів та потішить усі фірми, зокрема ті, які користуються громадським транспортом чи додатковими послугами, пов'язаними з купівлею товарів (наприклад, фірми які займаються імпортом).

-          Відмінний системний пошук, який допоможе віднайти будь-які документи та об'єкти в системі ще простішим, ніж дотепер, способом.

-          Простіший, контекстний доступ до звітів Вusiness Іntelligence, а також нові типи звітів.

-          Інтегрований з системою Comarch ALTUM інтернет-магазин, який в лічені секунди покаже усю пропозицію фірми на інтернет-сторінках.

-          Ще більша еластичність системи, яка забезпечує ще простішу інтеграцію з іншими рішеннями, а також повне налаштування системи до потреб Клієнта.

Comarch ALTUM - це інноваційна, процесо-орієнтована система для малих та середніх підприємств, які працюють у сфері торгівлі та послуг. Ключовими перевагами Comarch ALTUM є інтегровані інструменти Workflow та Business Intelligence, які дозволяють створювати навіть найскладніші звіти та системи обігу документів. Більше того, широка функціональність системи містить все, що потрібно фірмі, щоб досягнути успіху.


            

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях