Рожевий холодильник

16 апреля 2009, 16:14
0
7

Виставлений на аукціон в Лондоні і Спліте Рожевий холодильник

Компанія Gorenje залишається  відданою гуманітарній кампанії, що проводиться в співробітництві з ювелірною компанією Zlatarna Celje та організацією Europa Donna (Європейська коаліція по боротьбі з раком молочної залози), яка сприяє обізнаності населення про боротьбу з раком молочної залози. Торік Gorenje приєдналася до активностей, котрі проводяться під час Рожевого Жовтня - Європейського місяця по боротьбі з раком молочної залози, у Великобританії і Хорватії. Ще два Рожеві холодильники від Gorenje з дорогоцінним золотим ланцюжком, наданим ювелірною компанією Zlatarna Celje, було продано на благодійному аукціоні. Всі кошти, отримані від продажу цих приладів, були пожертвувані установам, що спеціалізуються на боротьбі або лікуванні раку молочної залози, а також на оновлення медичного обладнання для прогнозування раку на початкових стадіях появи.

www.cancerworld.org (http://www.cancerworld.org/)

 

Довідка: Компанія Gorenje d.d. - Міжнародна корпорація, заснована у 1950 році, відома більше 60 років і складається з материнської компанії Gorenje, 75 дочірніх компаній, 50 з яких - міжнародні. Діяльність Gorenje d.d. - Виробництво та продаж побутової техніки, водонагрівачів, радіаторів та сантехніки, кухонь, меблів для ванних кімнат, а також туризм. За останні роки всі ці концерни перебувають у стані динамічного розвитку, який сприяє поліпшенню Gorenje dd і продукції, розширення функціональності, розвитку мережі магазинів та загального представлення на ринку. Базуючись на своїх досягненнях та постійній роботі, група компаній Gorenje dd твердо зайняла свою нішу серед найбільших словенських промислових корпорацій і стала одним з восьми найбільших виробників побутової техніки в Європі. Основою продукції компанії є технічна бездоганність, інновації, дизайн, ергономічність продукції та економія електроенергії. GORENJE - один з європейських лідерів на ринку побутової техніки, компанія виробляє 4 мільйони
На сьогодні компанія представлена в 70 країнах світу й експортується 90% продукції, яка виробляється. Будівництво нових заводів та модернізація старих, наявність власних мереж збуту, складів, системи логістики та сервісного обслуговування разом з розвитком нових поколінь приладів, робить центральний елемент бізнесу одним з найбільш швидких у своєму розвитку серед інших галузей. Успіху компанії сприял
а висока якість продукції, яка підтверджена міжнародними стандартами: ISO 14001 - екологічний сертифікат, ISO 9001-стандарт системи управління якістю, ICOGRAM EXCELLENCE AWARD - сертифікат якості, екологічні нагороди.
Робота професіоналів, постійний контроль якості продукції та впровадження інноваційних рішень - запорука успішної діяльності компанії Gorenje Group.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях