Депутати саджають дерева.

17 апреля 2009, 14:55
0
8

Великодні свята нагадали політикам про вічні цінності та об’єднали їх у спільній праці.

17 квітня 2009 року народні депутати України від фракцій БЮТ, НУНС, Блоку Литвина, Партії Регіонів та КПУ об’єднались ідєю висадки нових дерев у київському Парку Слави.

Два десятки молоденьких катальп було посаджено народними обранцями як символ життя, надії та кращого майбутнього.

«В умовах постійних баталій та політичних протистоянь, я вважаю, дуже важливим повертатись до речей, які об’єднують нас, до вічних загальних цінностей» - відзначає ініціатор цієї акції бютівець Павло Унгурян. - «Ми здійснюємо цю акцію на передодні великого християнського свята Великодня і дуже сподіваємось, що зможемо нагадати усім політикам, що є речі більш важливі, ніж власні амбіції та політичні інтереси. А також нагадати усім українцям, що для всього є свій час: в свій час зеленіють дерева, свого часу розквітне та зазеленіє й наша Україна».

Народний депутат Андрій Шевченко відзначив, що це, можливо, найприємніша річ, яку політикам вдалось зробити в цьому політичному сезоні.

На думку всіх учасників акції, нові дерева у Парку Слави стануть символом надії та нагадуванням, що час будь-яких труднощів та криз обов’язково зміниться часом нових перспектив та можливостей.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях