Акціонерні товариства в умовах нового законодавчого поля

23 апреля 2009, 11:57
0
13
Акціонерні товариства в умовах нового законодавчого поля

Безкоштовний робочий семінар-практикум

Фінансова компанія «Фактор» і Фінансова група «Консалтинг та інвестиції» спільно з Укргазбанк, проведе безкоштовний робочий семінар-практикум «Акціонерні товариства в умовах нового законодавчого поля. Головні зміни, проблеми, шляхи рішення».

Дата проведення: 29 квітня 2009 року

Цей семінар проводиться з метою задоволення потреб осіб, пов'язаних з діяльністю акціонерних товариств, в системних, глибоких та практично необхідних знаннях.  

29 жовтня 2008 року в газеті "Урядовій кур’єр" офіційно опублікований Закон України "Про акціонерні товариства", прийнятий Верховною Радою України 17.09.2008 р. № 514-VI, який встановлює принципово новий підхід до створення, діяльності та ліквідації акціонерних товариств в Україні.

Згідно пункту 1 Заключних і перехідних положень Закону України "Про акціонерні товариства" (далі – Закон про АТ) він набуває чинності 30 квітня 2009 року.   

Новий Закон про АТ радикально змінює  існуючу  систему діяльності акціонерних товариств. Фактично  на зміну існуючим ЗАТ і ВАТ повинні прийти абсолютно нові акціонерні товариства,  що побудовані на нових принципах  роботи  і діють по новій моделі.  

Таким чином, спеціальні знання про організацію (реорганізацію) роботи АТ в нових умовах необхідні всім, хто планує створити, продовжити управляти або реорганізувати АТ, привести корпоративне управління у відповідність із Законом.  

Озброєння знаннями по роботі АТ у нових умовах забезпечує участь в цьому семінарі - практикумі.    

Організаторами семінару є: ВАТ АБ «Укргазбанк», ТОВ Фінансова компанія «Фактор», ТОВ Фінансова група «Консалтинг та інвестиції», фахівці яких мають успішний досвід з корпоративного управління, з реорганізації та реєстрації акціонерних товариств у контакті з ДКЦПФР.    

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ  

Власники (акціонери) АТ, посадові особи АТ (члени Наглядової Ради, Правління, Ревізійної комісії), а також фінансові директори, фахівці з управління фінансами, головні бухгалтери і бухгалтери, та ін., від яких керівництво чекає рекомендацій з перебудови роботи АТ та практичних кроків в цьому в світлі нового законодавства.    

ВЕДУЧІ  

Охріменко Олександр Андрійович – радник Голови правління ВАТ АБ «Укргазбанк», кандидат економічних наук, фахівець з теорії і практики взаємодії суб'єктів ринку капіталу, функціонування акціонерних товариств та їх управління з більш ніж 18 літнім досвідом роботи, зокрема в керівництві банківського фінансово-акціонерного холдингу, автор багатьох наукових робіт і публікацій.

Каменецкий Юрій Олександрович – директор департаменту інвестиційної діяльності ВАТ АБ «Укргазбанк», фахівець в області фондового ринку, інвестицій в реальний сектор економіки та корпоративного управління з 15-річним успішним досвідом роботи і керівництва інвест-підрозділом банку, пов'язаним із забезпеченням участі в управлінні акціонерними товариствами, автор багатьох ефективних технологій управління та повчальних семінарів.  

ДОПОВІДАЧІ  

Глінський Дмитро Геннадійович – начальник Управління інвестиційного фінансування ВАТ АБ «Укргазбанк»;

Ситенко Олена Віталіївна – начальник Управління депозитарної діяльності ВАТ АБ «Укргазбанк»;

Кононов Георгій Георгійович – директор ТОВ ФК «Фактор», експерт корпоративних фінансів;

Піддубний Дмитро Володимирович – виконавчий директор ТОВ ФГ «Консалтинг та інвестиції», практик-консультант у сфері акціонування, управління і фінансування операцій АТ.    

Місце проведення: м. Київ, вул. Марини Раскової, 15, конференц-зал 3 пов.  

РЕГЛАМЕНТ  

Загальний час семінару 10.00-14.00

Кава-брейк 12.10-12.40

Реєстрація учасників з 9.30.  

ВАРТІСТЬ  

Безкоштовно!!!

Учасники семінару будуть забезпечені: інформаційно-консультаційним обслуговуванням, збірником матеріалів, кавою-брейк, а також обговорення доповідей та обмін думками з доповідачами й учасниками.  

РЕЄСТРАЦІЯ  

Для участі у семінарі Вам необхідно заповнити реєстраційну форму (зробити зсилку на файл форми) і направити нам:

факсом: (044) 594-11-31,електронною поштою: pshaikov@ukrgasbank.com

Реєстрація обов’язкова. Для участі в семінарі, від кожного підприємства (акціонерного товариства) реєструється тільки один представник! Кількість місць обмежена!  

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях