Компанія «Автомобільні Аукціони» відкрила двері нового офісу в Києві!

27 апреля 2009, 12:56
0
11
Компанія «Автомобільні Аукціони» відкрила двері нового офісу в Києві!

Для зручності своїх клієнтів компанія «Автомобільні Аукціони» відкриває новий офіс. Задля того, щоб отримати всю необхідну інформацію стосовно кожного авто, виставленого на продаж через сайт, вам більше не треба їхати до Терміналу, що знаходиться під Києвом – ми стаємо ближче до кожного клієнта!

Тепер кожен відвідувач нового офісу по вул. Палладіна зможе отримати також кваліфіковану юридичну консультацію  з питань, пов’язаних з реалізацією та придбанням авто через сайт компанії.  Тож з задоволенням запрошуємо Вас відвідати новий офіс за адресою: м. Київ, вул. Палладіна, 18/30 (неподалік від станції метро «Академмістечко»), котрий працює за наступним графіком: понеділок – п’ятниця з 09:00 до 19:00, субота з 09:00 до 16:00, неділя – вихідний. У нас ви зможете отримати кваліфіковану консультацію стосовно принципів работи проекту; зможете дізнатися, як виставити авто на продаж через Авто Аукціони, як оперативно вирішити проблему погашення заборгованності по кредиту, (а також як вирішити проблему погашення залишку, що сформується після продажу автомобіля) – тобто зможете отримати повну інформацію щодо діяльності компанії. І, головне: відвідавши наш новий офіс до 23 травня, Ви отримаєте унікальну можливість  стати власником Запрошення  для участі в офф-лайн торгах наступного, 2-го Автомобільного Авто Аукціону!
І це ще не всі сюрпризи. На честь  відкриття нового офісу, компанія робить подарунок усім відвідувачам: кожен, хто пройшов авторизацію в нашому офісі,  отримують унікальну можливість приймати участь в он-лайн торгах абсолютно БЕЗКОШТОВНО!
J


УВАГА!!
! Незабаром компанія впроваджує нову послугу! А саме - оформлення кредиту та лізингу на придбання автомобіля із пробігом на аукціоні! Слідкуйте уважно за нашими новинами на сайті – вже з середини травня ви матимете можливість залишити свої документи на попередній розгляд стосовно отримання кредиту або лізингу. Детальні умови шукайте в травні у нас на сайті.

Тож чекаємо на вас за адресами: www.autoauction.in.ua (http://www.autoauction.in.ua/) та вул. Палладіна, 18/30!

 

 

 

 

Довідка про компанію: ТОВ «Автомобільні Аукціони» створене в 2008 році.  Основна місія компанії – створення найкращих умов для купівлі-продажу авто з пробігом в Україні. Компанія має в своєму розпорядженні унікальний для України Термінал  (заг.  площею 33 га), здатний розмістити до 20 тисяч автомобілів одночасно. Термінал асфальтований, освітлений, обладнаний охоронними системами та відеоспостереженням. Таким чином, ми забезпечуємо  відповідальне зберігання і передпродажну підготовку автомобілів, парк автовозів і команду професіоналів, здатну обслуговувати сотні авто щодня.  

В умовах кризи «Автомобільні Аукціони», в першу чергу, є надзвичайно вигідним та оптимальним рішенням проблеми для тих, хто вимушений повернути авто банкам через неможливость погашення кредиту. Завдяки співпраці з банками та здатності швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання і передпродажної підготовки автомобілів, ми гарантуємо швидкий та абсолютно прозорий продаж автомобіля за найвижчою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам колишнього власника.

 

 

               www.autoauction.in.ua

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях