НФСК «Добробут» стала членом Національного клубу страхової виплати

27 апреля 2009, 14:19
0
3
НФСК «Добробут» стала членом Національного клубу страхової виплати

За результатами 2008 року ЗАТ «НФСК «Добробут» стала членом Національного клубу страхової виплати.

За результатами 2008 року ЗАТ «НФСК «Добробут» стала членом Національного клубу страхової виплати. До членства в клубі допускаються тільки ті компанії, які за підсумками року здійснили страхові виплати на суму більш ніж 1 млн євро й брали участь у проекті «Insurance Top».

Народна фінансово-страхова компанія «Добробут» (http://dobrobut.com/presentation.html) на українському страховому ринку з 2000 року.
На сьогодні Компанія має ліцензії на 19 видів страхування ( 6 обов’язкових видів та 13 добровільних), кількість клієнтів перевищує 110 тисяч, в Компанії працює більше 100 спеціалістів.
Представництва Компанії розташовані в Вінниці, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Кіровограді, Львові, Луганську, Одесі, Сімферополі, Сумах, Ужгороді, Харкові, Чернівцях, Черкасах.
СК «Добробут» є членом: Ліги страхових організацій України; Київської міської організації роботодавців; Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України; асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях