ПР Комітет на тему:“Як створити армію Advocates та взаємодіяти з Badvocates”

15 мая 2009, 14:00
0
9
ПР Комітет на тему:“Як створити армію Advocates та взаємодіяти з Badvocates”

В рамках спільної ініціативи Американської Торговельної Палати (АСС) та Української Асоціаціації зі зв´язків з громадськістю (UAPR) запрошуємо Вас взяти участь у розширеній зустрічі ПР Комітету на тему: “Як створити армію Advocates та взаємодіяти з Badvocates”

Шановні колеги!

В рамках спільної ініціативи Американської Торговельної Палати (АСС) та  Української Асоціаціації зі зв´язків з громадськістю (UAPR)

запрошуємо Вас взяти участь у розширеній зустрічі ПР Комітету  на тему:

Як створити армію Advocates та взаємодіяти з Badvocates

(Building the Army of Advocates, and What to do with Badvocates) 

Почесний спікер: п. Колін Берн, Генеральний директор Weber Shandwick у Великій Британії та Європі

 

Коли: вівторок, 19-го травня 2009 року, 9:00 – 10:30

Де: про місце буде додатково повідомлено, залежно від кількості підтверджених учасників

ПР Комітет з радістю прийматиме пана Коліна Берна, який поділиться своїми думками та найновішими напрацюваннями компанії Weber Shandwick щодо створення прихильників компанії (Advocacy).

 

Виступ Коліна Берна та подальша дискусія відкриє Вам найефективніші шляхи створення прихильників Вашої компанії чи бренду, а також познайомить з новим феноменом Badvocates – негативно-заряджених ентузіастів.

 

В часи змін, коли довіра до бізнесу ставиться під сумнів, дуже важливо для компаній втримати існуючих та створити нових прихильників, так би мовити Адвокатів Вашої Компанії. Так само важливо зрозуміти, яким чином з’являється негативна інформація про компанію в інформаційному просторі, ким є ці негативно - заряджені ентузіасти, які поширюють інформацію, та збагнути природу цього феномену й те, як з цим взаємодіяти чи навіть боротися.

 Протягом п’яти років Колін Берн представляє Weber Shandwick у списку британського GQ “100 найвпливовіших чоловіків Британії” (“100 Most Powerful Men in Britain"). За останній рік Колін піднявся на 10 пунктів, і тепер посідає 44 місце у цьому списку, випередивши сера Річарда Бренсона, Лакшмі Міттала, Чарльза Саатчі та Саймона Коуела. 

Нещодавно пан Берн став генеральним директором агенції Weber Shandwick по регіону ЕМЕА (Європа, Близький Схід та Африка), представленої в Україні агенцією PRP Ukraine (www.prp.com.ua (http://www.prp.com.ua/)) як афілійованої компанії.

Програма включатиме:

 

9:00-9:45 Вступ до створення Advocates - прихильників

 

9:45-10:15 Питання та відповіді. Обговорення ситуації щодо створення прихильників та негативно-заряджених ентузіастів в Україні
 

Мова заходу: англійська.

Нотатка: Лише зареєстровані учасники зможуть взяти участь у події. Щоб зареєструватися, будь ласка, звертайтеся до Наталі Новикової, Координатора Комітетів, nnovakova@chamber.ua.

Прохання зареєструватися не пізніше 17.00, п’ятниці, 15-го травня 2009 року

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях