Gorenje взяла участь у найбільшій виставці інженерного устаткування на території СНД \"Аква-Терм Київ\"

26 мая 2009, 14:20
0
6
Gorenje взяла участь у найбільшій виставці інженерного устаткування на території СНД \ Аква-Терм Київ\

13 – 16 травня 2009 року відбулася спеціалізована виставка «Аква-Терм Київ 2009». Найбільша виставка на ринку інженерного устаткування на території СНД стала місцем щорічної зустрічі виробників, дистриб’юторів і споживачів систем опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, сантехніки і басейнів. Активну участь у даному заході взяла компанія \"Gorenje\" - провідний словенський виробник побутової техніки.

У рамках «Аква-Терм Київ 2009», компанією «Gorenje» був представлений колективний стенд, з метою запропонування найсучасніших технічних рішень галузі. Безліч відвідувачів ознайомилися з продукцією «Gorenje», і на власні очі переконалися в досконалому поєднанні технологічного прогресу та вишуканого дизайну. 

Спеціалісти «Gorenje» ознайомили слухачів з особливостями виробництва та експлуатації водонагрівачів, теплових насосів, газових конвекторів та радіаторів. Учасники та відвідувачі виставки відмітили високий рівень професіоналізму виробників техніки "Gorenje". В рамках виставки були проведені численні переговори з потенційнимии партнерами і клієнтами, багато хто з них прийняли рішення про співпрацю.

Цікавить додаткова інформація по продуктах та події? Звертайтеся: 8095 501 89 88, pr@gem.kiev.ua, Марина Соловйова.

 

Довідка: Компанія Gorenje d.d. - Міжнародна корпорація, заснована у 1950 році, відома більше 60 років і складається з материнської компанії Gorenje, 83 дочірніх компаній, 59 з яких - міжнародні. Діяльність Gorenje d.d. - виробництво та продаж побутової техніки, водонагрівачів, радіаторів та сантехніки, кухонь, меблів для ванних кімнат, а також туризм. За останні роки всі ці концерни перебувають у стані динамічного розвитку, який сприяє поліпшенню Gorenje d.d. і продукції, розширення функціональності, розвитку мережі магазинів та загального представлення на ринку. Базуючись на своїх досягненнях та постійній роботі, група компаній Gorenje dd твердо зайняла свою нішу серед найбільших Словенських промислових корпорацій і стала одним з восьми найбільших виробників побутової техніки в Європі. Основою продукції компанії є технічна бездоганність, інновації, дизайн, ергономічність  продукції та економія електроенергії. На сьогодні компанія представлена в 70 країнах світу й експортується 90% продукції, яка виробляється. Будівництво нових заводів та модернізація старих, наявність власних мереж збуту, складів, системи логістики та сервісного обслуговування разом з розвитком нових поколінь приладів, робить центральний елемент бізнесу одним з найбільш швидких у своєму розвитку серед інших галузей. Успіху компанії сприяла висока якість продукції, яка підтверджена міжнародними стандартами: ISO 14001 - екологічний сертифікат, ISO 9001-стандарт системи управління якістю, ICOGRAM EXCELLENCE AWARD - сертифікат якості, екологічні нагороди. Робота професіоналів, постійний контроль якості продукції та впровадження інноваційних рішень - запорука успішної діяльності компанії Gorenje Group.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях