Представники «Автомобільних Аукціонів» взяли участь у круглому столі від журналу «ДЕНЬГИ»

3 июня 2009, 16:56
0
5
Представники «Автомобільних Аукціонів» взяли участь у круглому столі від журналу «ДЕНЬГИ»

27 травня 2009 року керівників компанії «Автомобільні Аукціони» було запрошено для участі в круглому столі, організованому журналом «Деньги» в рамках виставки «SIA 09» (27.05.09 - 31.05.09, Міжнародний Виставковий Центр). Модератором заходу виступив головний редактор журналу «Деньги» – Крамаренко Олександр.

Тема круглого столу: "Дилери-банкіри-страховики: як відродити ринок після кризи" була обрана не випадково, адже майже кожен з нас, українців, вже встиг відчути на собі вплив кризи, та багато кого цікавлять питання врегулювання стосунків з банками та шляхи реалізації кредитних автомобілів.  На порядку денному піднімалися такі важливі питання як перспективи подолання проблем, що виникли в наслідок кризи, погіршення ситуації на страховому ринку та оцінка фінансових втрат, понесених автомобільним ринком в результаті кризи.

На круглому столі були пристутні такі серйозні гравці ринку як  компанія «Автологістика», холдинг «Атлант-М», компанії «Євролізинг», «Порше лізинг», «VD групп», АІС, Ілта, Райффайзен Лізинг Аваль, компанія «Автомобільні Аукціони» та інші.

 

Представники компанії «Автомобільні Аукціони» дали свою оцінку ситуації, що склалася та запропонували своє бачення та шляхи цивілізованої реалізації кредитних автомобілів.

 

 

 

 

 

 

 

Довідка про компанію: ТОВ «Автомобільні Аукціони» створене в 2008 році.  Основна місія компанії – створення найкращих умов для купівлі-продажу вживаних авто в Україні. Компанія має в своєму розпорядженні унікальний для України Термінал  (заг.  площею 33 га), здатний розмістити до 12 тисяч автомобілів одночасно. Термінал асфальтований, освітлений, обладнаний охоронними системами та відеоспостереженням. Таким чином, ми забезпечуємо  відповідальне зберігання і передпродажну підготовку автомобілів, парк автовозів і команду професіоналів, здатну обслуговувати сотні авто щодня.  

В умовах кризи «Автомобільні Аукціони», в першу чергу, є надзвичайно вигідним та оптимальним рішенням проблеми для тих, хто вимушений повернути авто банкам через неможливость погашення кредиту. Завдяки співпраці з банками та здатності швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання і передпродажної підготовки автомобілів, ми гарантуємо швидкий та абсолютно прозорий продаж автомобіля за найвижчою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам колишнього власника.

 

 

              www.autoauction.in.ua

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях