В електронних мережах з’явився професійний ФОРУМ з питань оподаткування

16 июня 2009, 10:39
0
8

Асоціація платників податків України стала ще ближчою до платників податків! Від сьогодні на сайті www.appu.org.ua відкрито форум, на якому безкоштовно в режимі он-лайн можна отримати консультації з проблемних питань оподаткування.


У розпорядженні АППУ не лише відповідні інформаційні бази, що постійно поповнюються, а й, що важливо, – висококваліфіковані фахівці, які оперативно консультують щодо змін у законодавстві. Провідні спеціалісти Асоціації можуть допомогти у вирішенні конфліктних ситуацій, що часто виникають у платників податків із податковими та іншими контролюючими органами у процесі здійснення підприємницької діяльності. 
На ФОРУМІ можна обговорювати питання щодо податків на прибуток підприємств, додану вартість, єдиного податку, акцизного збору, місцевих податків, зборів та інші законодавчі нововведення.
«Ми тримаємо руку на пульсі, часто спілкуємося з платниками податків і розуміємо, що сьогодні в них є дуже багато проблем із оподаткуванням. Тому, аби мати змогу оперативно допомогти всім, хто потребує консультування з питань оподаткування, ми і запустили ФОРУМ», – зазначив Василь Матвійчик, Генеральний директор АППУ.
Потрапити на ФОРУМ можна, зайшовши на сайт АППУ www.appu.org.ua, або ж, безпосередньо скориставшись адресою http://forum.appu.org.ua/. Участь в обговоренні на ФОРУМІ можуть взяти лише зареєстровані користувачі. 

Довідка:
Асоціація платників податків України створена у 1998 році. Вже понад 10 років є помічником та надійним партнером підприємців. Основним завданням Асоціації є формування взаємної відповідальності між державою та платником податків, адже від того, наскільки добре будуть налагоджені партнерські стосунки між державою та підприємцем-платником податків в значній мірі залежить успіх української економічної політики. Одним з головних напрямків роботи Асоціації є проведення масово-роз‘яснювальної роботи серед платників податків щодо податкового законодавства та підвищення суспільного статусу платника податків за допомогою проведення семінарів, круглих столів з актуальних питань законодавства. АППУ надає кваліфіковану, і найголовніше – оперативну допомогу у веденні та оформленні господарської діяльності, розробці оптимальних господарських схем, а також допомагає у вирішені конфліктних ситуацій, які можуть виникнути в процесі здійснення підприємницької діяльності з податковими та іншими контролюючими органами.

За додатковою інформацією звертайтеся до Людмили Малих
E-mail: lmalyh@appu.org.ua
Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях