Акція від «Прозорої» - «Подарунок від природи»

26 июня 2009, 11:29
0
9
Акція від «Прозорої» - «Подарунок від природи»

15 червня 2009 року стартувала нова акція від ТМ «Прозора» - «Подарунок від природи». Для шанувальників природної води ТМ «Прозора» приготувала приємні сюрпризи, головним з яких стане щомісячний розіграш 10 сертифікатів в SPA-салон Sun Paradise (м. Київ).

15 червня 2009 року стартувала нова акція від ТМ «Прозора» - «Подарунок від природи». Для шанувальників природної води ТМ «Прозора» приготувала приємні сюрпризи, головним з яких стане щомісячний розіграш 10 сертифікатів  в SPA-салон Sun Paradise (м. Київ).

Взяти участь в акції зможуть жителі Києва та Київської області. Для цього потрібно придбати воду «Прозора» з акційною кришечкою та етикеткою «Подарунок від природи». Під кришечками знаходяться назви призів. Наприклад, призову кришечку з написом «Прозора 0,5 л.!» можна обміняти на пляшку вказаної ємкості в більш ніж 300 пунктах обміну у всіх районах м. Києва та в Київській області. Інші цінні призи можна забрати, зателефонувавши на гарячу лінію 8 (044) 201 47 79 в будні дні з 8.30 до 17.15 або зайти на сайт ТМ «Прозора».

У акції розігруються більше 500 тисяч пляшок «Прозорої» 0,5л., квитки в кіно на двох, картки мережі магазинів Brocard на 250 гривень та 30 сертифікатів в SPA-салон Sun Paradise (м. Київ).

Акція «Подарунок від природи» проходитиме до 15 вересня 2009 року. Про офіційні правила та умови Акції можна дізнатися на сайті www.prozora.com.ua (http://www.prozora.com.ua/), а також за гарячою лінією. З 15 червня на радіо запущено акційний ролик, а також серію публікацій в газеті «Телетиждень».

Інформація про компанію:
ЗАТ «Оболонь» - провідний національний виробник пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води. До складу корпорації входять головний завод у Києві та 6 підприємств у регіонах України.
Основні бренди: «Оболонь», «Magnat», «hike premium», «Оболонь BeerMix», «Zibert», «Десант», «Живчик», «Frest», «Прозора». Продукція компанії експортується у 33 країни світу.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях