Акція від ТМ «Frest» – «Освіжайся! Розважайся!»

26 июня 2009, 11:34
0
6
Акція від ТМ «Frest» – «Освіжайся! Розважайся!»

15 червня стартувала всеукраїнська акція від молодіжного напою «Frest» під гаслом «Освіжайся! Розважайся!», котра триватиме до 15 вересня 2009 року. «Frest» приготував своїм шанувальникам безліч приємних призів.

Під кришечками напоїв «Frest» містяться унікальні 9-ти значні коди, відправляючи які за допомогою SMS або реєструючи на сайті www.frest.com.ua (http://www.frest.com.ua/), споживач бере участь у розіграші протягом дня, тижня, місяця.
Надсилання SMS – за тарифом оператора (30-35 коп) на короткий номер 4700, у відповідь на SMS учаснику приходить інформація про реєстрацію та участь у розіграші призів.
Серед учасників акції розігруються наступні призи:
1) 93 флешки-браслети на 4 Гб (розіграш в кінці кожного дня);
2) 14 смартфонів Nokia 5800 XpressMusic (розіграш одного смартфона в кінці кожного тижня проведення акції);
3) 3 ноутбуки Apple MacBook (головний подарунок, розіграш одного ноутбука в кінці кожного місяця).

Про результати кожної проведеної процедури по визначенню власників Призів Учасників повідомлять за допомогою SMS-повідомлень. Також про результати проведеної процедури по визначенню власників призів можна буде дізнатись на сайті www.frest.com.ua/akcia (http://www.frest.com.ua/akcia) або за телефоном гарячої лінії 8 (044) 412 86 55. 

     Продукція, яка приймає участь в акції:
– «Frest crystal» (ПЕТ 0,5 л та ПЕТ 1 л);
– «Frest fresh» (ПЕТ 0,5 л та ПЕТ 1 л);
– «Frest fire» (ПЕТ 0,5 л та ПЕТ 1 л);
– «Frest ice-lime» (ПЕТ 0,5 л та ПЕТ 1 л).

Бренд-менеджер ТМ «Frest» Тетяна Василенко: «Напої ТМ «Frest» чудово освіжають в спекотний літній день і надихають молодь бути фізично та соціально активною. Зі стартом акції «Освіжайся! Розважайся!» лінійку «Frest» поповнив ще один напій – «Frest ice-lime» зі смаком лимон-лайму та охолоджуючим компонентом, який додає цьому напою особливого освіжаючого ефекту. Ми сподіваємося, що акція ТМ «Frest» дозволить активно розвивати відносини зі споживачами. Ця акція перш за все має на меті нагородити найактивніших та найлояльніших наших споживачів»

Інформація про ТМ «Frest»
«Frest» – це безалкогольні напої, що створені спеціально для активної молоді, яка має свої бачення в сучасному динамічному світі. Здогадатись про смаки сучасної молоді досить складно, тому кожен може вибрати напій «Frest», який підходить саме для нього. Асортиментна лінійка ТМ «Frest» складається з напоїв «Frest crystal» (з екстрактом «Чорний корал» - суміш 29 кримських трав), «Frest fresh» (цитрусовий смак з активуючою добавкою L-карнітін), «Frest fire» (зі смаком винограду) та «Frest ice-lime» (смак лимон-лайму з охолоджуючим ефектом).
Напої «Frest» виробляється на Дочірньому Підприємстві ЗАТ «Оболонь» «Красилівське».

Інформація про компанію «Оболонь»
ЗАТ «Оболонь» – провідний національний виробник пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води.
До складу корпорації входять головний завод у Києві та 6 підприємств у регіонах України. Основні бренди: «Оболонь», «Magnat»,  «hike premium», «Оболонь BeerMix», «Zibert», «Десант», «Живчик», «Frest», «Прозора». Продукція компанії експортується у 33 країни світу.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях