Volvo: офіційний автомобіль під час головування Швеції в Євросоюзі

1 июля 2009, 17:40
0
9
Volvo: офіційний автомобіль під час головування Швеції в Євросоюзі

Коли до Швеції та її прем’єр-міністра Фредрика Рейнфельдта 1 липня перейде посада голови Євросоюзу, Volvo стане офіційним постачальником транспортних послуг для уряду через посередництво свого маркетингового відділення Volvo Personbilar Sverige (VPS). Компанія Hertz Car Rentals, тісно пов’язана з VPS, відповідатиме за всю логістику та адміністративну сферу.

«Ми дуже пишаємось тим, що нас обрали єдиним автовиробником, що офіційно представлятиме Швецію під час головування в ЄС. Також ми є компанією, що продає найекологічніші автомобілі в Швеції приватним клієнтам, компаніям і органам влади», - каже Томас Андерссон, президент Volvo Personbilar Sverige AB.
 
Кращі в класі екологічні автомобілі
«Звичайно, отримати таке право дуже приємно, оскільки дає можливість продемонструвати наш впевнену та однозначну орієнтованість на довкілля на міжнародній арені. Ми сподіваємось справити позитивне враження на всіх міністрів, представників громадської влади та посадових осіб ЄС з 27 країн - членів ЄС, що відвідуватимуть Швецію під час нашого головування», - каже Томас Андерссон.
 
«Ми з радістю розповімо про свої сім моделей DRIVe і продемонструємо їх. Деякі з них є кращими в класі завдяки низькому вмісту вуглекислого газу у вихлопі та низькій витраті пального. Лідерство Швеції в ЄС - це золота нагода продемонструвати наш «зелений» модельний ряд», - додає він.
 
Головний акцент на довкіллі
У нас є амбіційна мета - обмежити вплив на довкілля під час засідань керівництва ЄС. Урядове відомство Швеції встановило чіткі екологічні стандарти щодо закупівель товарів і послуг. Що стосується транспорту, екологічність зокрема означає, що за можливістю слід використовувати організований транспорт та автомобілі, сертифіковані як екологічні.
 
Транспортування, що не впливає на клімат
Під час головування Швеції в ЄС Volvo надасть у користування близько 90 автомобілів, переважно моделі S80 і V70 Flexifuel, що працюють на альтернативному пальному, зокрема біо-етанолі, а також ряд економічних дизельних авто. Їх буде розміщено у різних містах країни, зокрема у Стокгольмі, Ґетеборзі, Остерзунді та Кальмарі.
Hertz Car Rentals у разі потреби доповнить цей автопарк мікроавтобусами. Hertz також подбає про те, щоб весь транспорт, що постачатиметься для проектів, схвалених ЄС, через партнера Tricorona Climate Partner, був нешкідливим для клімату.
 
Volvo на конференції, присвяченій клімату
Volvo не лише є офіційним автомобілем під час головування Швеції в ЄС, це також один із автомобільних брендів, обраних для обслуговування Конференції ООН COP 15, присвяченій зміни клімату, що відбудеться у Копенгагені в грудні 2009 року.

На конференції у розпорядженні учасників буде не менше, ніж 70 автомобілів Volvo Flexifuel, що забезпечать транспортування із найнижчим рівнем викидів СО2. Логістику також візьме на себе компанія Hertz.
http://www.volvocars.com/ua/Pages/default.aspx (http://www.volvocars.com/ua/Pages/default.aspx)


Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях