Звернення Тимчасового адміністратора до клієнтів НАДРА БАНКУ

6 июля 2009, 09:04
0
10
Звернення Тимчасового адміністратора до клієнтів НАДРА БАНКУ

Від імені НАДРА БАНКУ дозвольте вас проінформувати про перші результати стабілізації фінансового стану банку за період роботи Тимчасової адміністрації.

Фахівцями банку розроблено комплексну програму з виплати депозитів, при розробці якої ми, з одного боку, враховували фінансові можливості НАДРА БАНКУ, а з іншого - побажання наших клієнтів. Саме тому програма першочергово спрямована на виплату депозитів максимальній кількості клієнтів; надання доступу до депозитних коштів наймеш захищеним верствам населення; виплату коштів тим, хто чекав найдовше на повернення свого вкладу. Програма дозволяє банку виплачувати депозити усім категоріям вкладників, поступово збільшуючи граничну суму вкладу.
Крім того, з 10 липня поточного року банк підвищує ліміти за картковими операціями для розрахунків у торговельно-сервісній мережі України зі 100 грн. до 500 грн. При цьому ліміти для власників зарплатних, пенсійних і соціальних карток встановлено на рівні 1000 грн.
За час роботи Тимчасової адміністрації розроблено низку спеціальних пропозицій для клієнтів, які отримали у банку кредити, а також для клієнтів малого, середнього та корпоративного бізнесу.
За період з 10.02 до 23.06 поточного року коррахунок банку в НБУ зріс із 94,6 млн. грн. станом на 10.02.2009 р. до 431,6 млн. грн. станом на 23.06.2009 р.; банк здійснив платежів на загальну суму понад 1,6 млрд. грн.; сплачено понад 69 млн. грн. різних податків та зборів до бюджетів різних рівнів; адміністративні витрати банку скоротилися приблизно на 33,8 млн. грн. Крім того, банк сплатив понад 21 млн. грн. Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Таким чином, сьогодні НАДРА БАНКОМ сплачено усі необхідні внески до Фонду у повному обсязі.
Від імені всього колективу НАДРА БАНКУ прошу кожного з вас, шановні клієнти, з розумінням та довірою ставитися до здійснюваних нами кроків зі стабілізації роботи фінустанови, а також щиро дякую кожному з вас за терпіння!

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях