MTV Україна запускає соціальний проект «Крута Україна»

7 августа 2009, 15:47
0
37
MTV Україна запускає соціальний проект «Крута Україна»

Перший етап цієї ініціативи відбудеться у День Незалежності України.

Телеканал MTV Україна радий повідомити про запуск нового масштабного проекту «Крута Україна». Ця соціальна кампанія покликана об’єднати українців, що пишаються своєю країною та не пливуть за течією стереотипів громадської думки. Перший етап цієї ініціативи відбудеться у День Незалежності України.

 

Чому ми вирішили зробити цей проект?

 

MTV завжди та усюди започатковував нові тренди. Наш наступний тренд – гордість за Україну. Цим проектом ми прагнемо об’єднати людей із активною життєвою позицією. Адже саме такі люди, разом, зможуть зробити нашу країну кращою, а життя у ній прекрасним. 300 спартанців зупинили тисячі персів. Значить, головне не кількість, а мета!

Костянтин Стрюков, генеральний директор телеканалу MTV Україна: «Я звернувся до своїх колег з ідеєю зробити соціальну кампанію «Крута Україна». Без бюджету. У вільний від роботи час. Звучить романтично? Але такі вже ми емтівішники… Якщо батьків не обирають, то батьківщину можна вибрати. І ми свій вибір зробили. Наша Батьківщина – Україна! Це найкрутіша країна у світі. Для нас. Для українців!»

 У чому суть проекту?

Спеціально для соціальної кампанії «Крута Україна» ми створили веб-сайт www.coolukraine.com (http://www.coolukraine.com/), який відсьогодні доступний для користувачів. На сайті кожен охочий може у текстовому варіанті поділитися своїми історіями, враженнями, відкриттями, а також висловити почуття до Батьківщини через призму фото і відеокамер. Окрім того на сайті є форум для спілкування, дискусій і нових пропозицій.

Ми також закликаємо усіх у День Незалежності повісити прапор на своїх дверях, балконі, у вікні тощо. Одягнути футболку збірної України або інший одяг з кольорами нашої країни. Вийти на вулицю із прапором чи пов’язати його на шию… Давайте цьогоріч разом зробимо День Незалежності - Днем жовто-блакитного драйву! Ці кольори будуть усюди і кожен з нас буде їхньою частиною. І частиною України. А це – круто!

 Як долучитися до проекту?

Некомерційний проект «Крута Україна» відкритий для нових ідей, людей і партнерів. Ми віримо, що засоби масової інформації, урядові та неурядові організації підтримають нас, щоб разом створити новий тренд – ГОРДІСТЬ ЗА УКРАЇНУ!

 Дізнайтеся більше на www.coolukraine.com (http://www.coolukraine.com/)

 

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях