Чорноморська транспортна прокуратура відмовила компанії ТІС в порушенні кримінальної справи

21 августа 2009, 09:30
0
12

Чорноморська транспортна прокуратура відмовила компанії ТІС в порушенні кримінальної справи проти керівництва порту Южний за фактом відмови порту у внесенні 21 та 22 причалів ТОВ «ТІС» до Обов’язкових постанов по порту Южний. Підстава – відсутність в їх діях складу злочину, передбаченого ст.364 КК України.

Як повідомляється в офіційному листі в.о.Чорноморського транспортного прокурора Д.Є Криворучка на імя начальника порту Южний, за результатами проведеної в порядку ст.97 КПУ України перевірки за заявою ТОВ «Трансінвестсервіс» , Чорноморською транспортною прокуратурою 18.08.2009 прийнято рішення про відмову в порушенні крімінальної справи  за фактом відмови ДП «Морський торговельний порт «Южний» у внесенні 21 та 22 причалів ТОВ «ТІС» до Обов’язкових постанов  по порту Южний та постановці т/х «Scan Oceanic» до 21 причалу відносно начальника ДП «МТПЮ» Крука Ю.Ю., першого заступника начальника ДП «МТПЮ» Фуртатова Ю.В., капітану порту Южний Чайковського Л.П., головного діспетчера ДП «МТПЮ» Кравцова К.О. по п.2 ст.6 КПК України, в зв’язку з відсутністю в їх діях складу злочину, передбаченого ст.364 КК України.

 

 

Довідка:

Морський торгівельний порт «Южний» заснований у 1978 році, розташований в акваторії Аджаликського лиману, є одним з найбільш глибоководних портів на Чорному морі. Здатний приймати судна дедвейтом (вантажопідйомністю) до 150 тис тон,  порт обслуговує основні експортні і транзитні вантажопотоки навалювальних, вугільно-рудних, генеральних, хімічних і наливних вантажів.

 

За підсумками 7 місяців вантажообіг порту у порівнянні з аналогічним періодом минулого року виріс на 9,1% та склав 10826.4 тис.т. За 7 місяців портом було оброблено 447 суден та 101 447 напіввагонів, заробітна платня зросла на 16%. За перше півріччя 2009 року порт «Южний» перерахував до госбюджету 187,2 млн грн.

 

Вантажообіг порту у 2008 році склав 21 млн. 698 тис. тон.

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях