СК \"Добробут\" в рейтингах “Insurance Top”

17 сентября 2009, 15:24
0
8
СК \ Добробут\  в рейтингах “Insurance Top”

За результатами діяльності страхових компаній України за перше півріччя 2009 року, які були опубліковані у рейтингу “Insurance Top”, НФСК «Добробут» займає 21 місце серед 91 компанії у Топ «Страхові платежі» з сумою 72 454,5 тисяч гривень та займає друге місце за темпами росту страхових платежів.

За результатами діяльності страхових компаній України за перше півріччя 2009 року, які були опубліковані у рейтингу “Insurance Top”, НФСК «Добробут» (http://dobrobut.com/) займає 21 місце серед 91 компанії у Топ «Страхові платежі» з сумою 72 454,5 тисяч гривень та займає друге місце за темпами росту страхових платежів.

29 місце за НФСК «Добробут» у рейтингу страхових резервів, у якому представлено 91 страхову компанію. Сума страхових резервів СК «Добробут» за перше півріччя 2009 року складає 47 172,1 тисячі гривень.

За розміром гарантійного фонду НФСК «Добробут» на 11 місці серед 90 страхових компаній України. Сума гарантійного фонду компанії складає 109 949,9 тисяч гривень.

У рейтингу «Власний капітал» НФСК «Добробут» на 14 місці з сумою 152 949,4 тисяч гривень.

Також страхова компанія «Добробут» у першій десятці лідерів ринку з добровільного медичного страхування (http://dobrobut.com/med_insurance.html).

Довідка:

Народна фінансово-страхова компанія «Добробут» на українському страховому ринку з 2000 року. На сьогодні Компанія має ліцензії на 19 видів страхування ( 6 обов’язкових видів та 13 добровільних), кількість клієнтів перевищує 110 тисяч, в Компанії працює більше 100 спеціалістів. Представництва Компанії розташовані в Вінниці, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Кіровограді, Львові, Луганську, Одесі, Сімферополі, Сумах, Ужгороді, Харкові, Чернівцях, Черкасах. СК «Добробут» є членом: Ліги страхових організацій України; Київської міської організації роботодавців; Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України; асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, членом національного клубу страхової виплати.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях