Концерт Everything Еverything

0
774
13
декабря 2015
20:00
Киев, клуб Sentrum
Концерт Everything Еverything

Музичний квартет із Манчестера випустив уже три альбоми: дебютний “Man Alive” потрапив у топ-20 найбільш продаваних альбомів Великої Британії у 2010 році і був номінований на Mercury Prize, слідом за ним хлопці отримали премію гільдії саундпродюсерів за найкращий сингл року – трек “Kemosabe” із другого студійника “Arc”, а завдяки третьому, – безумовно, найеклектичнішому запису “Get To Heaven” - Everything Everything вихором розкачали один із найбільших фестивалів світу Glastonbury.

У їхній музиці переплітаються складні ритми, непередбачувані інструментальні партії та аранжування, а хльосткий фальцет лідера гурту Джонатана Хіггса без попередження перемикає між різними стилями і гострими сюжетами, що миготять у безкінечному потоці новин чи у стрічках соціальних мереж.

Технічні, енергійні, вони багато експериментують із формою, вигадують власний синтаксис, провокують, заграють із публікою, ідеально вписуючи свою ексцентричність в англійську музичну традицію. Тим часом музичні критики пророкують, що у 2015 році навряд чи вийде багато записів, шо настільки точно відповідатимуть своєму часу.

Но еще не все знают, что в этом концерте примет участие известный украинский электронный проект The Maneken. Для этого выступление будет подготовлена специальная программа, которую мы услышим только однажды.

Евгений Филатов, фронтмен The Maneken:

«Я являюсь большим поклонником группы Everything Everything, поэтому сыграть с ними на одной сцене для меня большая честь. Я уже давно думаю над сет-листом, тщательно отбираю песни, которые исполняются на сцене редко или вообще никогда. Что в итоге войдет в программу, будет понятно только за несколько дней до концерта, интрига сохраняется и для меня самого».

ТЕГИ: Киевконцерт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.