Главная
 

Республіканська партія України робить щось Не ТаК?

17 марта 2006, 10:02
0
3

Господарський суд м. Києва розглянув позовну заяву АТЗТ "Магнолія-ТВ" до Республіканської партії України і визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду...

Господарський суд м. Києва розглянув позовну заяву АТЗТ "Магнолія-ТВ" до Республіканської партії України і визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Відповідно до умов Договору в жовтні 2005 року телестудія "Магнолія-ТВ" під час реалізації Всеукраїнського благодійного проекту "Служба розшуку дітей" популяризувала Спонсора (Республіканську партію України) шляхом надання відповідних оголошень в ефірі. Згідно з тим же Договором, Республіканська партія України мала здійснити матеріальну підтримку Всеукраїнського благодійного проекту "Служба розшуку дітей". Телестудія свої зобов’язання виконала, але жодної копійки на підтримку проекту "Служба розшуку дітей" від Республіканської партії не отримала!

Останню крапку в цій сумній історії "спонсорування" Республіканською партією проекту "Служба розшуку дітей" поставить Господарський суд м. Києва, а наразі хочемо застерегти колег зі ЗМІ: ніщо так не зміцнює довіри до РПУ, як плата наперед!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Корреспондент.net в cоцсетях