Главная
 

Самовольная врезка в газовую магистраль привела к гибели человека (Фото).

8 февраля 2007, 20:08
0
4

В с.Бузуків, Черкаського району вибух стався такої сили, що від будинку ні чого не залишилося, гараж сусіда який знаходився поруч біля будівлі, від потужної хвилі залишився без покрівлі...

В с.Бузуків Черкаського району, що на Черкащині, чоловік з дружиною займалися розведенням в теплиці розсади для подальшої її продажу. Щоночі по черзі вони чергували у власній теплиці по підтримці тепла.

Чергової ночі коли дружина Надія 51 р.н,. в ночі близько 2 годин повертаючись з теплиці, заходячи до будинку ввімкнула світло і… стався вибух.

Вибух стався такої сили, що від будинку ні чого не залишилося, гараж сусіда який знаходився поруч біля будівлі, від потужної хвилі залишився без покрівлі.

Після ліквідації пожежі працівниками Народної служби порятунку - 01, до місця пригоди прибули спеціалісти газового господарства, які за попередніми даними встановили, що власником оселі Володимиром 1941 р.н., самотужки без дозволу відповідних служб проведена робота по врізці до газопроводу в обхід лічильника власного трубопроводу, для подальшого обігріву розсади у теплиці.

При проведенні робіт чоловік зрозумів, що власними силами не справиться, службу газового господарства не повідомив, та власноруч за допомогою тряпок, проволоки, цементу та поліетиленового мішку спробував вихід газу зупинити. Проте газ знайшов вихід, і вихід цей був саме в будинок.

Наслідок такого втручання чоловіка, призвело до того, що дружина з 96% опіків тіла, а саме голови, тулуба та нижніх кінцівок ІІ-ІІІ ступеня поступила до лікарні, де через кілька днів померла. Чоловік, завдяки тому що спав в дальній кімнаті, з опіками верхніх кінцівок ІІ-ІІІ ступеня знаходиться на лікуванні в опіковому відділенні 1-ї міської лікарні м.Черкаси.

Це перший випадок в області в 2007 році з причини порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів.

Олег Ткаченко - начальник Центру пропаганди Головного управління МНС України в Черкаській області

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Корреспондент.net в cоцсетях